Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička

Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: titulní fotka Na výstavní ploše Fordu se na lasvegaské výstavě SEMA představí sedm upravených obřích pick-upů série F.

V areálu Las Vegas Convention Center bude na stánku Fordu k vidění sedm úprav modelů série F – model F-150 bude zastoupen ve čtyřech exemplářích a Super Duty ve třech.

Všechny modifikace mají na svědomí nezávislí úpravci. Je přitom zajímavé, že čtyři z nich se zaměřili na typický silniční tuning, zatímco zbývající trojice naopak vsadila na nekompromisně terénní speciály.

Mickey Thompson (obrázek v úvodu) postavil auto na 35" kola vlastní výroby a terénní podvozek Fabtech, v kabině je kůže a špičkové audio. Další v naší galerii je Ford F-350 Super Duty by Rize Industries je koncipován jako doprovodné vozidlo pro motokrosový tým. Zvýšená podvozek zajistí dobrou průchodnost terénem a ve výbavě je nakládací rampa, wapka, kompresor na huštění kol a stojan na motorku. Další Super Duty by Skyjacker Suspensions prezentuje vlastní pérování se zvýšením o 8,5 palce a odolné nárazníky Fab Fours.

Nic pro vás? Možná by vás tedy zaujal modrý F-150 od A.R.E. Accessories, oslavující svým ztvárněním americkou Pro Football Hall of Fame, takže to zřejmě také nebude náš šálek kávy.

Ford F-150 od Godfather Customs má ukázat, že být „zelený“ může být zároveň i docela zábava. Ovšem "zeleností je to v americkém pojetí, brutálně snížený pick-up je vybaven motorem Ecoboost o objemu 3,5 l. $1$

Předposlední Super Duty od Cars by Kris and Airhead Kustoms by se mohl líbit majitelům závodních týmů, jde totiž o velmi stylový tahač návěsů pro závodní auta, sloužící zároveň jako mobilní boxy s krabicemi plnými nářadí, umístěnými na ložné ploše. Kabina je dodatečně odhlučněna, aby nebyla rušena komunikace s autem na trati a čalouněna kůží.

A konečně F-150 od The Custom Shop – i zde je fordí Ecoboost třiapůllitr a i zde se hraje na ekologii – zahlazené kliky, odlehčený kryt ložné plochy, lehká kola a pneumatiky s nízkým valivým odporem, to vše má zajistit (spolu s dvoubarevným lakem) atraktivní vzhled a delší dojezd.

Fotogalerie

  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 1
  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 2
  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 3
  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 4
  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 5
  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 6
  • Ford F-Series na SEMA: šťastná sedmička: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.