Fiat 500C Pink: hračka pro holky ve Velké Británii

Fiat 500C Pink: hračka pro holky ve Velké Británii: titulní fotka Fiat v případě modelu 500 kuje železo dokud je žhavé a představuje světu jednu speciální sérii za druhou. Verzi 500C Pink si tentokrát užijí ve Velké Británii, kam míří 300 vozů.

Fiat uvádí 500C Pink jako jednu z mnoha speciálních sérii, které jsou naplánovány na letošní rok a chce s tímto provedením zapůsobit především na zákazníky, kteří mají touhu vystoupit z davu a strhnout na sebe pozornost.

Fiat 500C Pink je díky svému růžovému laku karoserie v kombinaci s plátěnou střechou skutečně k nepřehlédnutí. Základem tohoto provedení je model 1.2 Pop, jehož exteriér se kromě výrazného laku může pochlubit i 16palcovými litými koly, ochrannými lištami s logem 500 a chromovanými doplňky.

Pro interiér je připraven kůží obšitý volant i hlavice řadicí páky, speciální koberce a kryt klíčku. Standardní výbavou jsou dělená a sklopná zadní sedadla a systém Blue&Me.

Základní cena tohoto nepřehlédnutelného Fiatu je pro britský trh stanovena na 13.500 britských liber (zhruba 385.000,– Kč).

Fotogalerie

  • Fiat 500C Pink: hračka pro holky ve Velké Británii: fotka 1
  • Fiat 500C Pink: hračka pro holky ve Velké Británii: fotka 2
  • Fiat 500C Pink: hračka pro holky ve Velké Británii: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.