Fiat 500 Rosso Corsa: speciální vydání malého Itala

Fiat 500 Rosso Corsa: speciální vydání malého Itala: titulní fotka Populární Fiat 500 se dočkal další limitované edice s označením Rosso Corsa, které má stejně jako červený lak karoserie odkazovat na sportovní a závodní automobily se vzpínajícím se koníkem ve znaku.

Fiat 500 Rosso Corsa se kromě speciálního odstínu červeného laku, který nebude k dispozici pro ostatní verze, může pochlubit také 16palcovými litými koly s červenými linkami kolem středů a ve stejné barvě jsou i brzdové třmeny. K identifikaci této limitované edice má posloužit logo Rosso Corsa na zádi.

Interiér tohoto malého Fiatu nabídne luxusní kožené čalounění interiéru a kvalitní audiosystém. Na středové konzole je umístěna hliníková plaketa se sériovým číslem vozu. Součástí bohaté standardní výbavy jsou vedle klimatizace i hlavní bi-xenonové světlomety. Pod kapotou všech Fiatů 500 Rosso Corsa bude pracovat atmosférický zážehový čtyřválec o objemu 1,4 litru s výkonem 100 koní (74 kW). Speciální edice 250 vozů je určena pouze pro německý trh a cena tohoto malého Fiatu je stanovena na 19.500 Euro (zhruba 510.000,– Kč).

Fotogalerie

  • Fiat 500 Rosso Corsa: speciální vydání malého Itala: fotka 1
  • Fiat 500 Rosso Corsa: speciální vydání malého Itala: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.