Diskuse: FIA GT1 v Brně: výsledky, velká galerie a povídání s Hansem Reiterem

zpět na článek
 • -NOX-

  GT-1

  02.06.10 09:38 Reagovat

  Něco jsem zaslechl, že snad GT-1 letos končí, je to pravda?
  Jinak závody byly myslím podařené. Tohle černé Lambo R-SV, je podle mě jedním z nejhezčích aut pole. Škoda, že se jim v Brně nezadařilo. Fandil jsem jim.

 • %sexafoto

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  27.05.10 16:07 Reagovat

  Myslím, že pro ně to tak otravné není. Já třeba taky dělám vrcholově sport a vždycky mě to potěší když se semnou někdo chce vyfotit. Myslím, že oni to berou stejně. Zase nejsou takové celebrity, které se fotí na každém rohu :-)

 • Mashamoto

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  27.05.10 13:08 Reagovat

  Tak to je teda sila,síce otravné jak špina to musí byť pre jazdcov ale pre diváka raj.Banujem že som nešiel jáááj.

 • %sexafoto

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  26.05.10 17:58 Reagovat

  Naprosto luxusní. Po dokončení každé jízdy jsi se s nimi mohl kdykoliv vyfotit. Prostě super. Dokonce i s vítězem závodu jsi měl bezprostřední možnost po vyhlášení na stupni vítězů se ihned vyfotit i s pohárem. Prostě, nevím kdy jsem naposledy lépe utratil 650,-.

 • Mashamoto

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  26.05.10 13:40 Reagovat

  Sexa a ako to bolo čo sa týka jazdcov?Dalo sa k ním dostať?

 • petrpxc

  bylo to pekné

  26.05.10 10:53 Reagovat

  výborně jel grosjean s fordem gt ten taky hodně předjížděl, a zabodoval i Štefan Rosina s corvetou na 8 místě.

 • Plzenak

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  26.05.10 10:43 Reagovat

  Byl jsem v neděli, stříbrný lístek stál 450,- Kč. Viděl jsem skoro všechny GT1 při návštěvě Pit-lane (vstup zdarma jako náhrada za dva neuskutečněné závody). Závody GT3 i GT1 krásný, já byl spokojený moc.

 • Aleš Jungmann (Auto.cz)

  Re: r-gt

  26.05.10 00:27 Reagovat

  Máte pravdu, je to i na obrázcích. Díky.

 • zh

  r-gt

  25.05.10 23:35 Reagovat

  Od tejto sezóny jazdí nový typ Murcielaga. Má tušim označenie R-SV, teda aspoň podla webu Reiter Enginnering. R-GT jazdilo minulé sezóny.

 • Me2dd

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  25.05.10 23:17 Reagovat

  Utopická je leda myšlenka, že to prodají 2x :-) Jednoduše nebyl důvod nekoukat se v televizi ;-) Konkurence je i v tomhle, bylo např. DTM - takže dříve nebo později "se na to přijde", že to diváky přivede, s nimi sponzory - a vlastně to nic nestojí...

 • %sexafoto

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  25.05.10 21:07 Reagovat

  Jestli mi nevěříš, klidně Ti je naskenuju a pošlu. Ono totiž nesmíš kupovat lístky na kase ale přes net :-) na stránkách okruhu a pak není co řešit :-). Jako říkej si co chceš, ale tohle jsi prokaučoval sám. Jako nezlob se, ale myšlenka, že Tě někdo pustí do boxu je fakt utopická. To je jako kdyby jsi chtěl, aby Tě hokejový, fotbalový nebo jakýkoliv jiný tým pustil o přestávce do kabiny. Mechanikům jsem pod ruce nekoukal, auto stálo volně otevřené a nikdo na něm nedělal, takže ideál.

 • oIoo

  Re: Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  25.05.10 20:34 Reagovat

  hmm, dobrej vtip, lístky jsem si koupil na kase neděli, za oficiální cenu ;-) takže nadávat si můžu tak leda že jsem nelezl přes plot? V sobotu jsi viděl všechna auta GT1? Hmm, tak to ti přeju, ale nic to nemění na tom, že v neděle je hlavní závodní den a vidět nebylo nic (samozřejmě že Porsche a GT3 ano, ale na nich toho k vidění moc není).
  Přestavuju si jenom tolik že se např. v polední pauze natáhne dvoumetrový pruh před a za boxy a garážová vrata jsou otevřená! Nepotřebuju koukat mechanikům pod ruce :-!

 • %sexafoto

  Hořící Lambo a lístky do Paddocku

  25.05.10 20:13 Reagovat

  Začnu nejdříve těmi lístky. Nevím kde jsi ty lístky kupoavl Me2d, ale já měl zlatou kartu se vstupem kdekoliv včetně paddocku za 650 Kč na všechny dny. Můžeš nadávat jen sobě že jsi zaplatil 800. Další Tvůj problém je ten, že neumíš přijít ve vhodný čas. Já byl v sobotu a osobně jsem viděl VŠECHNY auta postavené venku, včetně jejich mytí, rekonstrukce atd. Dokonce jsem mohl nahlédnout podrobně na motor F430 Scud, včetně brzd atd..Takže problém není v pořadatelích:)..
  Co se týče hasičskéh zásahu, nejsem z oboru, ale celý incident jsem viděl a hasičům se nedá nic vytknout. Na místě byli ihned a těžko se dá dělat něco s hořícím autem plným závodního benzínu. Jediná výtka směřuje k tomu, že asi měli nejdříve vytáhnout pilota, ale vzhledem k situace se rozhodli pro nejdřívější uhašení požáru. Přestal bych s neustálým lynčováním hasičů. Můžete být sebelepší profík, ale tohle jsou situace, do kterých se i nejlepší profík málo kdy dostane. Ta situace, která nastala byla tak limitní, že hasiči se museli rozhodnout pro jednu variantu a tu provést. Buď se ihned pokusit o vytažení jezdce a riskovat tak fakt, že se požár rozšíří a znemožní evakuaci a nebo uhasi požár do stavu, kdy co nejrychleji umožní evakuaci řidiče. Můj názor, který vychází ze situace, kterou jsem viděl.

 • %yaroukh

  Re: Re: Škoda

  25.05.10 16:02 Reagovat

  Neber to osobně, ale to jsou pořád spekulace, kterejch jsou dvě stránky pod článkem o požáru.
  Mě by zajímalo, co k tomu má říct někdo z oboru, ideálně bez osobního zájmu na hodnocení zásahu.

 • oIoo

  Re: Škoda

  25.05.10 15:21 Reagovat

  kdyby a) byl zásah špičkový a b) Lamba neměli problém s bezpečností byly by zrušeny oba nedělní závody? Já myslím, že by nebyly.

 • %yaroukh

  Škoda

  25.05.10 15:18 Reagovat

  Škoda, že se nepodařilo kompetentnímu člověku položit některý dotazy, který zazněly v diskusi o hořícím Gallardu. Profesionalitu zásahu (a další věci kolem) sám posoudit neumím, ale některé opakující se výtky by zasloužily odpověď. Prostě abychom znali názor někoho, kdo 1) tam byl a 2) je z oboru.

 • oIoo

  Ty fotky jsou luxusní!

  25.05.10 15:17 Reagovat

  Díky!

  Nemůžu si odpustit poznámku = za nedělní vstupenku jsem dal 800Kč abych viděl Paddock a GT1ky byly zastrčené v garážích a dostat se k nim nedalo. Přátelé pořadatelé, když chci vidět pár naklaďáků, tak jedu do Mostu na Mistrovství - možná by Vám neuškodilo se zajet podívat jinam co znamená vstupenka do Paddocku! :no:

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20473 | Zobrazit seznam všech anket