Ferrari postaví na Nordschleife obchod

Ferrari postaví na Nordschleife obchod: titulní fotka Až budete po absolvování Nordschleife vystupovat z auta s tepajícími spánky, bude se vám peněženka otevírat určitě mnohem ochotněji, než když obchod Ferrari uvidíte někde na letišti.

Že je Severní smyčka Nürburgringu Mekkou automobilových nadšenců není ani třeba zmiňovat a každý výrobce, který chce, aby jeho auta za něco stála, by je tam rozhodně měl testovat. Ovšem Ring neslouží jen automobilkám – pokud není zrovna soukromé testování, je otevřen veřejnosti k volným jízdám a právě toho chce využít Ferrari.

V Maranellu jsou si plně vědomi toho, že na Nordschleife nejezdí zrovna ti, kteří si pro euro nechají vrtat koleno a ať se to konkurenci vzpínajícího se koníka líbí nebo ne, snad každý automobilový nadšenec (a nemusí to být zrovna fanatik Scuderie) má doma nějaký předmět s tímto logem – klíčenkou počínaje, přes parfém až po modýlek nebo triko. A tak se Italové rozhodli, že postaví na Ringu další se svých Ferrari Store – obchodů s reklamními předměty. Že se davy návštěvníků Severní smyčky dveřmi jen pohrnou je jistá věc a imagi značky obchod v blízkosti okruhu rozhodně neuškodí.

Ferrari Store vznikne zřejmě už příští rok, na kdy je plánována velká rekonstrukce Nordschleife.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Mekka??? Manx 22.08.2008  21:37
Vstoupit do diskuse ›