Ferrari a jeho krámek na Nürburgringu

Ferrari a jeho krámek na Nürburgringu: titulní fotka Na Nürburgringu se to začíná plnit stylovými obchůdky. Po Nissanu a Astonu Martin si obchod zaměřený na fandy motorsportu s koníkem ve znaku otevřelo i Ferrari.

Všechno je vyvedeno v tradičních maranellských bojových barvách – červeně. Na 240 metrech čtverečních by měl každý zákazník najít to co hledá, rozmanitého sortimentu (prim pochopitelně hrají hadříky) slibuje Ferrari opravdu hodně. Součástí budovy je také odpočinkové a relaxační centrum s výhledem na závodní dráhu.

Ferrari není zdaleka poslední značkou, která v „zeleném pekle“ otevírá svůj obchod. Vedení okruhu plánuje v následujících letech Ring přeměnit na jakési společensko-zábavní centrum s konferenčními centry, hotely, restauracemi a hlavně hromadou obchůdků (povětšinou se zbožím týkajícím se automobilismu). Vždyť jenom letos vyrostla v těsné blízkosti celá řada nových budov. Tak hlavně aby se jim to nevymklo z rukou a nejezdili jsme za pár let na Ring povozit se na labutích…

Fotogalerie

  • Ferrari a jeho krámek na Nürburgringu: fotka 1
  • Ferrari a jeho krámek na Nürburgringu: fotka 2
  • Ferrari a jeho krámek na Nürburgringu: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
wwww wwww 15.07.2009  18:16
Re: motoráj Doyle 15.07.2009  10:57
motoráj sdgsgs 14.07.2009  17:31
Vstoupit do diskuse ›