Ferrari F40 jako low-cost limuzína?

Ferrari F40 jako low-cost limuzína?: titulní fotka Už dlouho se tu neobjevila žádná bláznivá úprava, třeba jako limuzína z repliky Ferrari nebo tak podobně...

Tohle opravdu neberte vůbec vážně – nějací japonští kluci si prostě hráli v garáži a doufáme, že to „nemysleli upřímně“.

Projekt nezačal nákupem ojetého Ferrari F40 nýbrž pořízením velmi jetého sedanu střední třídy z roku 1989. Tipujete-li, že by pod kapotou mohl být aspoň šestiválec, aby to nebyla zase tak velká ostuda, velmi se mýlíte. Čtyřválec o objemu 1,6 litru asi moc parády neudělá a osobně bych velmi rád viděl jak si s celým kolosem na devatenáctipal­cových litých kolech poradí.

Seznam výbavy je poměrně dlouhý, najdeme v něm ABS, rádio s CD a měničem, posilovač řízení, klimatizaci, střešní okno, alarm, kožené skořepiny…no, zatím až na ta sedadla nic moc viďte. Bezklíčový vstup to ještě trochu vylepšuje, ale i tak si tahle kreace myslím místečko v našich srdcích nevybojovala. Zato se s vámi vsadím že právníci japonského zastoupení Ferrari už sepisují „přátelský“ dopis majiteli, že s tím znáčkem to přeci jen trošku přehnal.

Fotogalerie

  • Ferrari F40 jako low-cost limuzína?: fotka 1
  • Ferrari F40 jako low-cost limuzína?: fotka 2
  • Ferrari F40 jako low-cost limuzína?: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
svcytecyp@gmail.com ??? ?? 09.05.2014  04:49
uf!!! koop 19.12.2010  19:04
no comment Makaveli 12.12.2010  13:26
Vstoupit do diskuse ›