Ferrari California po zákroku Anderson Germany

Ferrari California po zákroku Anderson Germany: titulní fotka V Düsseldorfu sídlící firma Anderson Germany před časem představila svou úpravu Lamborghini Gallardo Valentino Balboni Edition a nyní uvádí svou kreaci na základě Ferrari California s označením Karbon Edition.

Před tunery z Anderson Germany se musí mít na pozoru především stroje značek BMW, Porsche, Aston Martin a Bentley, ale jisté si před nimi nemohou být ani klasické i moderní stroje z Ameriky nebo italské supersporty Ferrari nebo Lamborghini.

Po úpravě Lamborghini Gallardo Valentino Balboni Editionz limitované série si pánové z této firmy vzali na mušku Ferrari California. Maranellský kupé-kabriolet se po jejich zákroku může pochlubit vyšším výkonem i mírně pozměněným zevnějškem a prostorem pro posádku.

V případě vidlicového osmiválec o objemu 4,3 litru se ladiči zaměřili na nový software řídící jednotky a montáž výfukového systému z nerezové oceli, u nějž je možné prostřednictvím ovladače v interiéru zvolit jedno ze tří nastavení zvukového projevu. Výkon se díky provedeným změnám zvýšil ze 460 koní (338 kW) na 515 koní (379 kW).

Ještě sportovnější jízdní vlastnosti než má sériová California mají zajistit nové elektronicky ovládané tlumiče. Ty umožňují snížení světlé výšky o 35 mm nebo naopak její zvýšení o 40 mm podle toho po jaké silnici se Ferrari pohybuje.

Standardní 19palcová kola jsou nahrazena novými, jejichž ráfky jsou v barvě karoserie, zatímco na středech a paprscích je karbonová fólie. Kontakt s asfaltem zajišťují pneumatiky o rozměrech vpředu 255/30 R21 a vzadu 315/22 R22.

Úpravy karoserie jsou až na zvolenou barevnou kombinaci poměrně decentní. Pod přídí je nový karbonový spoiler a na bocích nástavce prahů a nové výdechy za předními koly. Vzadu je nový difuzor, spoiler na víku zavazadlového prostoru a zatmavené svítilny.

Pro interiér mají u Anderson Germany připravenu sadu karbonových doplňků v podobě nových výdechů ventilace, panelu okolo autorádia, části středové konzoly, klik dveří, části volantu a pádel řazení.

Fotogalerie

  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 1
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 2
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 3
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 4
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 5
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 6
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 7
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 8
  • Ferrari California po zákroku Anderson Germany: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.