Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing

Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: titulní fotka Stroje se vzepjatým černým koníkem na žlutém poli ve znaku jsou těmi posledními, které potřebují tuning, ale i přesto existují firmy, nabízející jejich úpravy.

Značka Imola Racing patří křídla německé společnosti DIMEX Automobile GmbH, založené v roce 1994 a zabývající se prodejem i úpravami luxusních automobilů. Vedle úprav vozů Ferrari jsou zde pod značkami LeoNardo, Jotta Bulls a Royal Excellence upravovány automobily značek Maserati, Lamborghini a Aston Martin. To ovšem není celá paleta značek a DIMEX Automobile GmbH se chystá například na Jaguar a další prémiové výrobce.

Mezi nejnovější produkty značky Imola Racing patří widebody paket pro Ferrari 612 Scaglietti. Čtyřmístné dvanáctiválcové kupé si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatečnou šířku své karoserie, která je 1957 mm bez zpětných zrcátek, ale v Německu jej na přání zákazníka ještě trochu rozšíří v oblasti předních i zadních blatníků. Ferrari tedy dostane vytažené blatníky, na něž navazují vpředu i vzadu upravené nárazníky. Přední je doplněn o spoiler a zadní je vybaven difuzorem. Další úpravou designu je decentní spoiler na víku zavazadlového prostoru.

Sportovnější vzhled exteriéru vozu doplňují nová litá kola a dvoubarevný lak, zvýrazňující přechody hran na bocích karoserie. Interiér je přečalouněn do kontrastních barev červené a černé, za použití kvalitní kůže a alcantary.

Pod kapotou modelu 612 Scaglietti může zůstat vše beze změn a dvanáctiválec o objemu 5,7 litru tak stále poskytuje výkon 540 koní (397 kW) nebo může dojít úpravám, po jejichž skončení bude mít majitel vozu k dispozici výkon 648 koní (483 kW).

Imola Racing se nevěnuje pouze novým vozům značky Ferrari a svůj vůz si zde mohou nechat upravit i majitelé vybraných modelů z let devadesátých a osmdesátých. Značka nabízí individualizační program například pro čtyřmístný model Mondial z osmdesátých let, představující nejlevnějšího tehdejšího zástupce Ferrari a zároveň je připravena posloužit i majitelům nezapomenutelného modelu F40.

Fotogalerie

  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 1
  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 2
  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 3
  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 4
  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 5
  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 6
  • Ferrari 612 Scaglietti: více šířky od Imola Racing: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
knírek na Mona Lise Vajtus 22.12.2008  20:03
Re: Imola oIoo 22.12.2008  11:57
Imola %Transporter 22.12.2008  11:39
Vstoupit do diskuse ›