Konfigurátor i pro Ferrari 599 GTO!

Konfigurátor i pro Ferrari 599 GTO!: titulní fotka Co je dnes v boji o zákazníka a mediální pozornost opravdu důležité? No podle posledního týdne se zdá, že kdo nevypustí do světa konfigurátor, může to hned zabalit.

Zatímco u Koenigseggu to vypadá že pustil ke konfigurátoru Agery dvanáctiletého kluka, v McLarenu se okolo prezentace MP4–12C evidentně hodně makalo a výsledkem je technicky precizně působící dílko.

U Ferrari na to šli také profesionálně, jejich softík má rozhodně blíže k tomu velmi podrobnému konfigurátoru McLarenu. Nebudou na vás vyskakovat „rozebíratelná“ kola a podobné chuťovky, konfigurátor je v tomhle ohledu o poznání tradičnější. I tak je ale na co koukat.

Vybírat totiž můžete z 26ti možných variant laku, čtyř možných variant provedení (standardní, závodní, historické závodní či bicolor), tří možných barevných provedení ráfků, pěti možných barev brzdových třmenů…no zkrátka, je toho opravdu hodně.

A to jsme stále v exteriéru! Nabídka možných úprav interiéru na míru je ještě bohatší, v nabídce jsou i takové detaily jako například barva tří či čtyřbodových bezpečnostních pásů (vybrat můžete ze šesti variant) či barevné provedení otáčkoměru, který může být bílý, žlutý nebo červený. Konfigurátor naleznete na tomto odkazu.

Fotogalerie

  • Konfigurátor i pro Ferrari 599 GTO!: fotka 1
  • Konfigurátor i pro Ferrari 599 GTO!: fotka 2
  • Konfigurátor i pro Ferrari 599 GTO!: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
výborný konfigurátor Jack1989 09.04.2010  21:43
Vstoupit do diskuse ›