F1/Carbon GMT: nápadité hodinky nejen pro formuli 1

F1/Carbon GMT: nápadité hodinky nejen pro formuli 1: titulní fotka Stylové a často i drahé hodinky patří k oblíbeným pánským doplňkům. Zapomeňte na titan, chrom, platinu či zlato, jsme v 21. století a současný trend je karbon.

Když se mrknete na katalog luxusních hodinek, zjistíte, že většina hodinek je z širšího úhlu pohledu hodně podobná: kožený nebo kovový pásek, většinou kulaté pouzdro na kalibr a dvě nebo tři ručičky ukazující čas. Materiál? U těch nejdražších jde o zlato, platinu nebo stříbro, u jiných je to lehoučký titan, masivní chrom či jen precizně zpracovaná ocel.

Designér John Pszeniczny navrhl a nechal udělat exkluzivní hodinky, kde hlavním materiálem je karbon. Luxusní doplňky, jako jsou broušené křišťály, dodala světoznámá firma Swarovski. Samotné hodinky jsou dále výjimečné v tom, že zobrazují všech 18 světových časů a to přesně v místech, kde se jedou závody formule 1. Další praktické funkce jsou: stopky, odpočet, datum, budík. Předpokládaná cena se bude pohybovat v rozmezí 20–40 tis. dolarů.

Fotogalerie

  • F1/Carbon GMT: nápadité hodinky nejen pro formuli 1: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
:-) oIoo 03.12.2008  01:00
S těma šutrama Zephyr 02.12.2008  17:56
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 19428 | Zobrazit seznam všech anket