JE design upravil Seat Exeo

JE design upravil Seat Exeo: titulní fotka Jak to dopadne, když se na jednom autě provedou hned dvě na sobě nezávislé tuningové úpravy?

Co že to říkáme? Seat? … Ano, přesně tak. Pokud nejste zrovna hltači automobilových novinek, určitě vás tohle auto překvapí. Je to totiž opravdu Seat, ale dříve tohle auto neslo úplně jiné logo.

Když jsem na mnoha mezinárodních prezentacích Seatu říkal jeho funkcionářům, že založit modelovou paletu sportovně orientované značky na MPVčkách je cestou tam, kam náš expremiér posílá americkou ekonomiku, odpovědí mi byly jen řeči o vizionářství značky a jak už někdy v této době všichni opustíme sedany a skočíme do oblud typu toleda. Jenže vize jaksi nevyšla a Seat byl najednou bez sedanu, respektive sportovního sedanu. Ale vyřešil to elegantně. V Ingolstadtu oprášili linku na minulou generaci Audi A4, dali jí seatí čumák a záď – a mainstreamová značka má najednou v nabídce prémiové auto, byť o generaci starší. Jenže – co by za takové auto řada automobilek dala, tím spíš, že nezůstala jen povedená skořápka, ale i technika…

A toto ex-audi po továrním tuningu Seatu nyní modifikuje firma JE Design, která z něj učinila vskutku ohlédnutíhodné auto. Zdařilý aerokit zahrnuje nástavec předního nárazníku, zvýrazněné prahy a nástavec zadního nárazníku v karbonovém looku. imitaci zadního difuzoru. Z masky chladiče zmizel znak španělské značky, vzadu naopak přibyly dva respekt budící páry koncovek výfuku. Auto lze doplnit i speciálními koly ve dvou velikostech – 7.5×18" s pneu 225/40 R18 nebo 8×19" s obutím 235/35 R19. V nabídce je jistě žádoucí možnost snížení podvozku o 35 mm. Pěkné Seaudi, co říkáte?

Fotogalerie

  • JE design upravil Seat Exeo: fotka 1
  • JE design upravil Seat Exeo: fotka 2
  • JE design upravil Seat Exeo: fotka 3
  • JE design upravil Seat Exeo: fotka 4
  • JE design upravil Seat Exeo: fotka 5
  • JE design upravil Seat Exeo: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Nevim nevim Peti 17.04.2009  11:01
Nevim nevim emyl 17.04.2009  10:51
Vstoupit do diskuse ›