Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012

Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: titulní fotka Začíná se stávat tradicí, že počátek února je obdobím, kdy firma GP Group promotion pořádá pro své klienty „vysokou školu“ jízdy na sněhu.

Text pochází z tiskové zprávy.

Kurzy „snow driving“ jsou výcvikové kurzy, které jsou nadstavbou na klasické „školy smyku“, které firma provádí celoročně na ploše v areálu Automotodromu Brno. Výcvik na sněhu a ledu probíhá v rakouském horském středisku Thomatal nedaleko Lungau. Na dvou dráhách a čtyřech kilometrech sněhových a ledových ploch si mohou zájemci o jízdu ve ztížených zimních podmínkách vyzkoušet svoje řidičské umění a zdokonalit své schopnosti.

O kvalitě tohoto kurzu svědčí i to, že řada účastníků, kteří se kurzu v letošním roce zúčastnili, kurz již absolvovali v předchozích letech. Proto také všichni ocenili, že v letošním roce došlo k rozšíření dráhy a byl přidán „kopec“ – výjezd a sjezd příkrého svahu, což přispělo k bezpečnosti a atraktivitě polygonu.

Tři dvoudenní kurzy absolvovalo na 60 účastníků a je předpoklad, že se tento počet kurzů v příštím roce rozšíří. Výborné podmínky, skvělé tratě a zázemí kurzu, včetně zkušených instruktorů dávají předpoklad, že z kurzu budou, tak jako doposud, odcházet spokojení zákazníci, kteří se budou k tomuto neobvyklému zážitku rádi vracet. Přesto, že v letošním roce právě v tomto období panovaly v celé Evropě vysoké mrazy a teplota ve výcvikovém středisku mnohdy dosahovala i k –25° C během dne, byli účastníci s průběhem velmi spokojeni.

Kromě kvality kurzu se o to jistě postarala kvalita ubytování v blízkých 4hvězdičkových hotelech, které byly schopny poskytnout skvělé zázemí a vyžití po promrzlém dni na ledové dráze. A protože to byla akce úspěšná, projevili zástupci firmy EXELERO CARS zájem o další spolupráci s firmou GP Group promotion v i nadcházejícím období.

Dvoudenní kurz je ideální možností pro firmy, které chtějí svým pracovníkům nebo VIP zákazníkům nabídnout exkluzivní adrenalinový zážitek a uspořádat kurz jako prezentační firemní akci a současně se něco naučit. Kapacita kurzu je 20 vozů, ale je možné se do kurzu přihlásit i jako jednotlivec nebo malá skupinka a využít speciálního termínu, ve kterém se bude osazenstvo skládat z jednotlivých zájemců o tento neobvyklý výcvik.

Pokud jste někdy uvažovali, že by bylo dobré si něco podobného vyzkoušet, je třeba se zamyslet nad tím, zda takováto akce nebude pro vás námětem k zamyšlení pro příští zimu. Pro větší množství informací navštivte snowdrivingad­venture.cz nebo exelero-cars.cz.

Fotogalerie

  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 1
  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 2
  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 3
  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 4
  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 5
  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 6
  • Exelero Cars Snow Driving Adventure 2012: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.