Evanta Barchetta: Nový britský sporťák už tento víkend!

Evanta Barchetta: Nový britský sporťák už tento víkend!: titulní fotka Britská tuningová firma Kahn Design představí už o tomto víkendu na Goodwood Revival svůj první vlastní sportovní vůz.

Je v zásadě jedno, jak důkladný tuning auta uděláte, jestli si úpravy děláte sami nebo vám je montují přímo v automobilce a jestli máte vlastní VIN nebo ne – pořád je to tuning a ne výroba vlastních vozů. a Britská firma A. Kahn Design také upravuje kdeco a to v různých stupních náročnosti a ambice říkat tomu vlastní auta nikdy neměla. Teď ovšem pracovala na něčem velmi speciálním -skutečně vlastním sporťáku! Tedy ehm… vlastním – podíleli se do jisté míry na vývoji auta, postaveného na bázi repliky Aston Martinu DB4GT Zagato od firmy Evanta, ale snaha se počítá. $2$

Půjde o roadster pojmenovaný Evanta Barchetta, inspirovaný klasickými Aston Martiny a Jaguary. Ocelový nosný rám obléknou panely z kevlaru a dalších kompozitních materiálů a za přední nápravu se nastěhuje notorický známý V8 6,2 l (LS3) od GM, zkombinovaný dle přání klienta s automatem nebo manuálem.

Evanta Barchetta se představí už o víkendu na Goodwood Revival a zájemci by se asi rovnou měli zařadit do fronty, má se totiž vyrobit jen 148 exemplářů.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.