Elia: nové úpravy pro twingo a mégane

Elia: nové úpravy pro twingo a mégane: titulní fotka Elia reaguje na facelifty renultu ve třídě miniaut a kompaktů a představuje první fázi jejich úprav.

Elia patří k těm mála tunerům, kteří se specializují na Renault a s ním související dacii a Renault a tak držcí celkem zdatně krok s aktuálním vývojem u této automobilové trojky. Njenověji se zaměřila na omlazené modely Twingo a Mégane Coupe.

Zatím se jedná o první fázi úprav, později přijdou na řadu další modifikace, nicméně už tento start u twinga je velmi sympatický – nově naladěný sportovní podvozek se sníženou světlostí je tuning vcelku zásadní. K němu si lze pořídit i sadu 17" litých kol.

Současné máme slíbeno, že dojde i na výkonové úpravy a nezapomene se ani na bodykit. V případě modelu Mégane Coupe se ovšem jedná čistě o stylovku – na třídveřák lze pořídit vzdůru výklopné lambodveře a to za 1450 euro včetně daně. jejich použití bude možné na všechny verze kupátek vřetně sportovních variant RS. Objednávky by Elia měla přijímat od půlky ledna.

Fotogalerie

  • Elia: nové úpravy pro twingo a mégane: fotka 1
  • Elia: nové úpravy pro twingo a mégane: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
twingo set up ryman 08.01.2012  19:08
Vstoupit do diskuse ›