Duke Dynamics MD4: Když M4 nestačí

Duke Dynamics MD4: Když M4 nestačí: titulní fotka V Kanadě mají trochu jinou představu o ideálním vzezření zcela nového BMW M4.

Přestože se nová generace BMW nejostřejší trojky představila teprve nedávno, najdou tací, kteří mají plnou tašku nápadů na zlepšení. Bavíme se nyní o kanadské společnosti Duke Dynamics, která ukázala první fotografie stylingového programu právě pro mnichovské kupé.

Je otázkou vkusu, zda je připravovaný paket ještě hezký nebo se už nachází na hraně nevkusu. Vůz v každém případě dostane velmi agresivní přední nárazník, který vychází z originálu, rozšířené blatníky a prahy nebo přepracovaný zadní nárazník, za který by se nemusely stydět ani speciály DTM. Nešetřilo se přitom karbonem, což je patrné ve spodních partiích vozu.

Kanadská firma se dle všeho zaměřila pouze na design, přeplňovaný šestiválec by tedy měl zůstat beze změn. To mimo jiné znamená maximální výkon 317 kW, 550 N. m točivého momentu a sprint z 0–100 km/h za 4,1 sekundy. Paket se v prodeji objeví během letošního července.

Fotogalerie

  • Duke Dynamics MD4: Když M4 nestačí: fotka 1
  • Duke Dynamics MD4: Když M4 nestačí: fotka 2
  • Duke Dynamics MD4: Když M4 nestačí: fotka 3
  • Duke Dynamics MD4: Když M4 nestačí: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Agresivní vzhled romgator 23.01.2014  16:50
Vstoupit do diskuse ›