Diskuse: Test Ducati Monster S2R: nezbeda z Itálie

zpět na článek
 • Míša

  Re: typicky talian

  16.05.07 14:46 Reagovat

  Názor chudáka, Honďáka!

 • Damos

  typicky talian

  02.05.07 20:43 Reagovat

  Pekny iba dizajn. Motory zeru a taliani nikdy nevedeli robit kvalitne materialy. Najazdite tak zo 5 000 km a pozrite sa na system zatvarania ventilov. Ano vibruje. Guzzi su na tom este horsie. Tie dokazu tancovat aj na hlavnom stojane. Taka Breva urcite. Je to len stylovka. Na to ako to zere to malo taha. Az ich kvapalinova testastreta je narez. Ale daju si ju zaplatit. V podstate existuju za tie prachy lepsie moto. Nie nejaky sunt od ducati. a Pri mojich 190 cm sa mi na nej nesedelo moc dobre.

 • HarryK

  jen

  29.04.07 21:00 Reagovat

  ta hrouda (sběrná komora výfuku před zadním kolem) je něco neskutečně hnusnýho... To by mi zkazilo celou motorku :no: Radši Buella :-!

 • %astony

  Re: monstrózní nahatá legenda

  24.04.07 20:54 Reagovat

  Rád sem si přečetl že má krásnej zvuk, protože v testu na to bylo trochu pozapomněno. Ale jinak stroj znám, je to perfektní stylovka :yes: :yes: Ale jinak prosím v dalším testu o popis soundu- zvuk taky dělá motorku ;-)

 • MichalH

  monstrózní nahatá legenda

  24.04.07 20:02 Reagovat

  Jo Monster, motorka co se vyrábí už 15 let a přitom nezestárla. Na malých kubaturách se učí začátečníci a děvčata, na druhou stranu na S4R v zatáčkách proženete supersporty... :-) A společné mají všechny ty důležité věci - lehkost, výborný posaz, výborná ovladatelnost a neskutečné charisma. K tomu navrch neskutečný zvuk. Namontujte laďáky a budete víc sedět u výfuku a poslouchat tu symfonii než jezdit. Jak dělá to, že na něm vypadá dobře děvče i drsný chlap, to fakt nevím. :-) V motocyklovém světě se špatně hledá něco podobného... Snad Guzzi V11? Ale ta není pro všechny... Jo, kdo Monster koupil, neprohloupil. :yes:

 • %Wellfoto

  Monster

  24.04.07 19:34 Reagovat

  Nevím, kdo v tomhle testu byl tím pravým Monstrem ;-) . Je moc fajn, že se tu věnujete také motorkám a nebojíte se jako kolegové z oddělení aut diskuzí pod testem :yes: :yes: :yes: . Hodně štěstí v další práci.

 • "anonym"

  Re: Re: Foto

  24.04.07 19:05 Reagovat

  Jj, jak vosa na bombone:)

 • Blackbladefoto Blackblade

  Re: Foto

  24.04.07 18:56 Reagovat

  Já vím, že to není iděální kombinace, ale na druhou stranu jak jsem se zmínil v testu, při jízdě to vůbec nevadilo a s S2R jsem si dobře rozumněl ;-)

 • Honza

  Foto

  24.04.07 18:48 Reagovat

  Pěkný stroj,jen jezdec vypadá na fotkách jak na tříkolce(myšleno malý stroj,velký jezdec ;-)

zpět na článek