Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos)

Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos): titulní fotka Chystaný muscle bike od Ducati dostal už čtvrté, snad už finální, pojmenování (předchozí Mega Monster, Vyper, Project 0803). Diavel znamená v překladu „ďábel“ a v regionu, kde se továrna nachází, se používá mnohem častěji než známé Diablo.

Základní prvky jsou stejné, jako u většiny Ducatek – letmo uložené zadní kolo nebo trubkový příhradový rám. Stejně jako u modelu Streetfighter jsou i zde dva výfuky umístěné nad sebou po pravé straně.

Zezadu upoutá pozornost hlavně mohutná pneumatika, která je u této třídy nepsaným pravidlem. Podle fotky se jedná o Pirelli Diablo Rosso, která se však dělá v maximální šířce 190 mm. Zdá se být širší – že by Pirelli vyrobila nový rozměr speciálně pro Diavel?

Zajímavostí je fakt, že fabrika registrovala název Diavel obecně pro celou řadu příslušenství, jako jsou hračky, oblečení nebo jiné módní doplňky. Lze tedy předpokládat, že s příchodem motorky bude představena i tato řada livestylových předmětů, podobně jako MT-series náležící k Yamaze MT-01.

Je velmi pravděpodobné, že svým zaměřením bude tento svalovec určen především pro americký trh, což ale na druhou stranu nebrání zajímavým prodejním číslům i v Evropě.

Zdroj foto: motoblog.it

Fotogalerie

  • Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos): fotka 1
  • Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos): fotka 2
  • Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos): fotka 3
  • Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos): fotka 4
  • Ducati Diavel: V-Max z Bologni (spy photos): fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Re: óóóóóó!!!! laufík 07.09.2010  18:35
Re: óóóóóó!!!! Hrubis 07.09.2010  16:25
óóóóóó!!!! laufík 07.09.2010  13:37
Vstoupit do diskuse ›