Ducati a Meccano: Kdo si hraje, nezlobí

Ducati a Meccano: Kdo si hraje, nezlobí: titulní fotka Příznivci Ducati se mohou těšit na novou hračku, která nemusí zůstav v garáži, ale může zamířit i do obýváku a přitom to bude stále zástupce jejich oblíbené značky.

Ducati oficiálně oznámila, že se pustila do spolupráce se společnosti Spin Master Corp., jejímž výsledkem bude série stavebnic Meccano inspirovaných právě motocykly této italské značky.

Jako první se představuje Ducati Monster 1200 S v provedení Build and Play. Stavebnice značky Meccano nepředstavuje naprosto věrnou maketu, ale je skvělou hračkou pro děti, která svůj vzor připomíná tvary i barvami a vedle funkčního řízení má mít i odpružené zadní kolo.

Celou stavebnici tvoří 290 součástek a mladí i staří stavitelé mohou počítat i s funkčním bočním stojánkem nebo letmo uchycenými zadním kolem a dvojicí tlumičů výfuku.

Zástupci obou společnosti, očekávají, že první výsledek jejich spolupráce potěší fanoušky motocyklů Ducati i stavebnice Meccano, jejíž kořeny sahají až do roku 1901, kdy si ji nechal patentovat Frank Hornby z britského Liverpoolu.

Fotogalerie

  • Ducati a Meccano: Kdo si hraje, nezlobí: fotka 1
  • Ducati a Meccano: Kdo si hraje, nezlobí: fotka 2
  • Ducati a Meccano: Kdo si hraje, nezlobí: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
. AaAaAaa 21.03.2016  21:41
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 22353 | Zobrazit seznam všech anket