Dracula Logan – rumunské Quattroporte

Dracula Logan – rumunské Quattroporte: titulní fotka Upír z Feratu byl teda jinej kádr, ale tenhle Drákulův služebák taky není k zahození.

Auta jako Dacia Logan nám, milovníkům sportovního svezení, opravdu svým charakterem pijí krev. A to byl možná ten důvod, proč s ním začal jezdit praotec všech upírů, vampýrů, nosferatu a podobných pochybných existencí, sám transylvánský hrabě Dracula. No a druhým důvodem je asi skutečnost, že je aristokratický Vlad patriot a Dacia pochází stejně jako on z Rumunska.

Luxusní sedan Dracula Logan je lakován v barvě krve a klasické loukotě kol kočárů nahradila pěkná litá kola. Hrabě je citlivá a nostalgická duše, takže airbrush na boku auta vzpomíná na jeho předchozí dopravní prostředek a obrázek na kapotě zase svědčí o troše toho narcismu, no nesluší mu to s těmi netopýřími křidélky?

Alcantarou obšitý černorudý interiér je místo jako stvořené k prokusování dívčích krčků, prostorný kufr s rakvovým čalouněním a rumunskou zeminou dobře poslouží k přespání na cestách a do špičatých Draculových oušek přitom může hrát sakrální hudba z výkonné multimediální audiosoupravy.

Tuhle kreaci vytvořil německý úpravce Willi De Swart & Sohn a lepší způsob, jak na sebe upozornit, si umíme představit jen ztěží. Vážně dobrá práce.

Fotogalerie

  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 1
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 2
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 3
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 4
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 5
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 6
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 7
  • Dracula Logan – rumunské Quattroporte: fotka 8

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
A proč ne??? vlhe 01.03.2008  21:17
Re: Dobrý vtip King 29.02.2008  09:50
Dobrý vtip thegi 28.02.2008  21:37
Dacia Ralf 28.02.2008  18:13
RE:Směšné pepag 28.02.2008  17:51
Směšné Riwal 28.02.2008  15:56
Vstoupit do diskuse ›