Doplňky karoserie v ceně slušného auta. Tenhle bodykit na Velar je dost drahý, nezdá se vám?

Doplňky karoserie v ceně slušného auta. Tenhle bodykit na Velar je dost drahý, nezdá se vám?: titulní fotka Známý úpravce Overfinch, který se specializuje na terénní automobily značky Land Rover, uvedl novou sérii doplňků pro Range Rover Vela. A nejsou moc levné.

Doplňky od firmy Overfinch pro Range Rover Velar jsou zajímavé, a hlavně dost nápadné. Dvaadvacetipalcová kola a zadní spojler s difuzorem se dají přehlédnout dost těžko. Nová je i maska chladiče s karbonovým designem a splitter pod předním nárazníkem. Jenže základní sada stojí 493 tisíc korun. To se ale bavíme o sadě z kompozitu a plastu a také si sami koupíte pneumatiky.

Jenže to můžete roztočit víc a objednat si doplňky ze skutečného karbonu a na příplatková kola Estrella zaškrtnout v katalogu pneumatiky Toyo Proxes. V tu chvíli se dostanete na 696 tisíc korun. Nabízí se otázka, zda už je to akceptovatelný příplatek, protože na stejné peníze vás vyjde už i slušné nové auto. Třeba Mazda MX-5 se slabším motorem.

Ovšem kdybyste nechtěli kompletní balíček, dají se jednotlivé položky objednat samostatně. To je v případě firmy Overfinch dost netradiční nabídka. Firma bývá nerada, když se její jméno spojuje s polovičatou prací, v případě Velaru ale udělala výjimku, a tak si můžete ten svůj vyzdobit například jen maskou. My se ale víc těšíme, až se slavný úpravce pustí do motoru a jízdních vlastností. Z předchozích prací víme, že to umí velmi dobře.

Fotogalerie

  • Doplňky karoserie v ceně slušného auta. Tenhle bodykit na Velar je dost drahý, nezdá se vám?: fotka 1
  • Doplňky karoserie v ceně slušného auta. Tenhle bodykit na Velar je dost drahý, nezdá se vám?: fotka 2
  • Doplňky karoserie v ceně slušného auta. Tenhle bodykit na Velar je dost drahý, nezdá se vám?: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.