Dodge Viper SRT10: tři různé verze v rámci Dealer Exclusive Program

Dodge Viper SRT10: tři různé verze v rámci Dealer Exclusive Program: titulní fotka Modelový rok 2010 je pro současný Dodge Viper tím posledním a automobilka se snaží o maximální zvýšení exkluzivity posledních vozů. Jedním ze způsobů jak toho chce dosáhnout je Dealer Exclusive Program.

Po speciální padesátikusové sérii Dodge Viper SRT10 Final Edition představuje automobilka další početně omezené provedení. To je mimo jiné výjimečné i tím, že si je bude moci pořídit jen dealerů, kteří prodávají dostatečný počet Viperů a přihlásili se k akci Dealer Exclusive Program.

V rámci tohoto programu vyrobí Dodge ve spolupráci s dealery tři různá provedeni Viperu, která se liší svým lakem karoserie a místem, kde si je budete moci pořídit.

První z trojice je Dodge Viper SRT10 ACR Roadster s karoserií v kombinaci žlutého a černého laku. Toto provedení je určeno pro dealerství Woodhouse Dodge v Blair v Nebrasce.

Následuje kupé s označením Reverse SRT10 ACR s černou karoserií, přes níž se táhnou široké zelené pruhy. Tento model automobilka navrhla ve spolupráci s Tomball Dodge z texaského Tomball.

Poslední je černý Dodge Viper SRT10 Coupe pro Roanoke Dodge sídlicí v Roanoke v Illinoise. Karoserii tohoto kupé zdobí dva pruhy v barvě, jejíž odstín nese pro Dodge tradiční jméno Plum Crazy.

Celkem vznikne 50 vozů v rámci Dealer Exclusive Program a Dodge neupřesnil kolik kusů bude vyrobeno od každé ze tří představených ver­zí.

Fotogalerie

  • Dodge Viper SRT10: tři různé verze v rámci Dealer Exclusive Program: fotka 1
  • Dodge Viper SRT10: tři různé verze v rámci Dealer Exclusive Program: fotka 2
  • Dodge Viper SRT10: tři různé verze v rámci Dealer Exclusive Program: fotka 3
  • Dodge Viper SRT10: tři různé verze v rámci Dealer Exclusive Program: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.