Diskuse: Speciál Dodge pro NASCAR s novou přídí

zpět na článek
 • matheusfoto matheus

  Re: NASCAR

  11.11.10 18:45 Reagovat

  Ale v Tv na to nekoukám, ani pomalu už nevím jak si tam kdo jede a fandím F1. NASCAR pouze respektuji a chápu

 • matheusfoto matheus

  NASCAR

  11.11.10 18:38 Reagovat

  Tyhle závody staví na tom, že je to atraktivní na živo pro diváky na tribunách, kde mají celý závod jako na dlani. Abych řekl pravdu tak se nedivim že je to tak populární. Když bych si měl vybrat jestli bych seděl v jedné zatáčce na F1 kde by se jednou za 2 minuty prohnalo 20 aut a tajně bych doufal že uvidím jedno předjetí a nebo nehodu ať se něco děje nebo bych šel na NASCAR kde mám celou tu divočinu jako na dlani, tak bych asi zvolil NASCAR, kde bude ta atmosféra úplně jina, včetně doprvodného programu kolem který je více friendly a ne tak uzavřený a nákladný jako v F1. Můj názor je že NASCAR je koncipován pro diváky naživo a F1 pro televizi

 • laufečekfoto laufecek

  Re: ultramegasuper

  10.11.10 22:22 Reagovat

  ...jako nejsem zase zarytej fanda NASCAR, ale tohle se mi líbí... občas na nějaký ten závod mrknu, ale že bych to musel sledovat, co se říct nedá... ale pokud tam bude předek z Chargeru, tak to bude hned vypadat ten jejich Dodge lépe ;-) přecijen, sériovému Chargeru se nedá popřít, že vypadá fakt skvěle :)))

  ...jinak NASCAR by mě asi bavilo jezdit, ale jenom asi to využívání větrného "pytle", jednoucího auta před vámi :)))) a protože ty rychlosti, ve kterých se to jezdí jsou opravdu fascinující :yes: motorsport holt mám rád skoro každej ;-)

 • TeeJayfoto TeeJay

  Re: ultramegasuper

  10.11.10 22:20 Reagovat

  Slyšel jsem, že ty závody mají super atmosféru. Takže jednou bych to asi zkusil rád naživo. Ale pochybuji, že bych tomu propadl.

 • ease

  ultramegasuper

  10.11.10 21:38 Reagovat

  Jojo je to super změna .. mimochodem všimli jste si že v rally mají auta dokonce jiná litá kola a auta umí zatáčet i doprava ?? // NASCAR = * a omlouvám se jestli jsem se dotkl nějakého nadšence do tohoto vzrušujícího motorsportu ze kterého mi jde hlava kolem (dokola). >:D

zpět na článek