Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry

Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: titulní fotka Kalifornská společnost Forgiato k prezentaci svých kol využívá řadu více či méně šílených kreací a mezi ty odvážnější můžeme zařadit i tento Dodge Charger.

Dodge Charger představuje nejen na severoamerické půdě velmi oblíbený základ nejrůznějších úprav. Vedle druhé generace z konce šedesátých let jsou mezi úpravci velmi populární i jeho poslední dvě generace.

Velmi dobrý důkazem je ostatně tento konkrétní exemplář, zastupující stále aktuální sedmou generaci s předními partiemi v provedení z let 2011 až 2014. Ten na první pohled zaujme především odstínem laku karoserie a 24palcovými koly Forgiato GTR. Ta přitom v kombinaci s extrémním snížením světlé výšky působí dojmem, že jsou pro tento sedan poněkud velká.

Lak i kola ovšem ustupují do pozadí v okamžiku, kdy se u tohoto Chargeru otevřou dveře a nejde zde přitom o to, jak to vypadá v interiéru nebo kdo a jak se chystá vystoupit, ale pouze samotné dveře.

Dodge Charger se totiž na přání svého majitel dočkal výměny klasických pantů za nové, které umožňují otevírání dveří ve stylu dvanáctiválcových supersportů Lamborghini. V případě předních dveří lze hovořit o ještě poměrně běžné úpravě, jejíž popularita i mezi samotnými tunery již poněkud opadla, ale u zadního páru dveří je toto řešení dost neobvyklé.

Velký americký sedan pak s otevřenými předními i zadními dveřmi působí tak trochu jako velký kovový hmyz nebo transformer na počátku proměny z auta na robota.

Fotogalerie

  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 1
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 2
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 3
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 4
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 5
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 6
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 7
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 8
  • Dodge Charger může mít dveře jako Lamborghini a rovnou dva páry: fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.