Diskusní fórum Autofun.cz. Bavte se...o autech

Diskusní fórum Autofun.cz. Bavte se...o autech: titulní fotka V anketě, která proběhla v rámci soutěže o svezení v supersportu, jste volali po diskusním fóru. Tak jsme vám vlastní Autofun fórum spustili.

Autofun.cz má za sebou půl roku života, během kterého se z ambiciózního nováčka bez výsledků proměnil v ambiciózního nováčka, který má za sebou první solidní výkony. S pomocí většího bráchy Auto.cz se Autofun.cz přehoupl přes hranici 100.000 unikátních uživatelů měsíčně a míří výš.

Během uplynulého půl roku jsme provedli mnoho drobných i větších úprav, spojili se s prestižní českou tuningovou soutěží AZ Pneu Tuning Cup, Klubem sportovních vozů, spustili divácké hlasování o nejlepší auta letošní tuningové sezóny a před několika dny například nové diskusní fórum.

Diskusní fórum na Autofunu

Vlastní diskusní fórum si Autofun.cz zasloužil, navíc jste si o něj sami několikrát napsali a vyjádřili se pro jeho spuštění i v anketě, která proběhla v rámci soutěže o svezení v supersportu. Tedy na této adresebude fórum k dispozici a připraveno na příval vašich příspěvků.

Struktura fóra kopíruje strukturu celého Autofunu, zastoupeny jsou tedy všechny hlavní oblasti – sportovní auta, motorky i tuning. Každá tato oblast má své jednotlivé kategorie, jejichž podobu určuje redakce. Máte-li námět na novou kategorii, kontaktujte redakci pomocí formuláře v pravé části – Napište redakci. Do předmětu uveďte – Nová kategorie diskusního fóra a do těla zprávy uveďte váš návrh.

Další novinky v záloze

Jednotlivá témata si určujete sami, můžete zakládat nová a přispívat do stávajících. Jakékoliv připomínky k fóru můžete redakci posílat rovněž pomocí formuláře Napište redakci. Autofun.cz s vývojem nových funkcí rozhodně nekončí, letos se určitě dočkáte kromě atraktivního obsahu i celé nové sekce.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: NAČO? 507 13.06.2008  15:04
Re: NAČO? Michal Fokt 12.06.2008  22:49
Re: NAČO? 507 12.06.2008  16:54
Re: NAČO? zezlik 12.06.2008  16:05
NAČO? 507 12.06.2008  15:28
Vstoupit do diskuse ›


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket