Dětské autíčko dostalo skutečný motor. Výsledek je ohromující

Dětské autíčko dostalo skutečný motor. Výsledek je ohromující: titulní fotka Americká parta z Grind Hard Plumbing Company se specializuje na realizování šílených nápadů. Dost z nich se nám líbí.

Tihle kutilové například vzali BMW 323iS Coupé E36 v hrozném stavu (stálo 500 dolarů, což je asi 11 tisíc korun) a vyrobili z něj Ute – tedy něco jako sportovnější pick-up. Samozřejmě se to neobešlo bez řady úprav, aby kastle vůbec držela pohromadě. Auto mělo zvládnout závod na 500 mil, ale když zvládlo dvojnásobek, stál se z otloukánka miláček garáže. Z novějšího E43 Cabrio zase pánové postavili driftovací speciál. A ze staré Toyoty Tacoma odstranili skoro všechny nadbytečné plechy a postavili z ní speciál na jízdu v terénu.

Asi nejšílenější stavba je ale jejich úprava dětského autíčka s nevýkonným elektromotrem, růžového Fordu Mustang. Oni sami ho nazývají autem pro barbie. Vozítku dali skutečný motor – osmiválec se do něj samozřejmě nevejde, ale vzduchem chlazený motor z motorky Honda CRF 230 už ano.

Stroj nadšenci stavěli trochu jako motokáru, aby jezdil co nejlépe. Trvalo to čtyři dny.

Dětský Mustang byl rozříznut a na dílně se také objevila stará motokára a její rám se povedlo napasovat do upravené karoserie. Do přední části se přemístil motor, pod kapotu se ale pochopitelně nevešel, takže vyčuhuje ven. Ale vzhledem k tomu, že řidič sedí spíše vzadu, je tak „auto“ lépe vyvážené.

A jistě s ním bude zábava. Podívejte se sami.


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.