Detroit 2011: Chrysler 200 Super S od Moparu

Detroit 2011: Chrysler 200 Super S od Moparu: titulní fotka Mopar se letos v Detroitu soustřeďuje na SUV a pick-upy, najdeme tu ale i jednu výjimku.

Chrysler oznámil, že jeho sportovní divize Mopar přiveze na NAIAS šest upravených aut, informace a fotky ale máme zatím jen k Fiatu 500. Zbytek jsou SUV a trucky. A také Chrysler 200 Super S, jenž se představuje zatím prostřednictvím jediného obrázku.

Chrysler 200 prezentuje automobilka jako nový model, ve skutečnosti jde ale pouze o důkladný facelift sebringu a více informací si o něm můžete přečíst na auto.cz v článku Chrysler 200: Ano, je to facelift. A na NAIAS bude k vidění jeho sportovnější verze Super S.

Ta má 19" kola, podvozek snížený o 76 mm, ventilační otvory v kapotě, přední lízátko, nástavce prahů, spoiler na víku kufru, modifikovanou masku chladiče, kanálky pro přívod vzduchu k brzdám, koncovku výfuku, barevně odlišená vnější zpětná zrcátka, dvoubarevné ztvárnění karoserie a kožené čalounění. Veškeré ukázané příslušenství bude běžně v nabídce.

Fotogalerie

  • Detroit 2011: Chrysler 200 Super S od Moparu: fotka 1
  • Detroit 2011: Chrysler 200 Super S od Moparu: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.