Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo

Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: titulní fotka Společnost Dartz Motorz se proslavila svými šílenými úpravami ruského off-roadu T-98 Kombat a ve svém netradičním přístupu k úpravám pokračuje.

Dartz Red Russia, jehož základem je již ve své sériové podobě naprosto nepřehlédnutelný Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6, navazuje na loňskou úpravu Sahara G-Eopard.

Na rozdíl od svého předchůdce přitahuje Dartz Red Russia pozornost nejen svým vzhledem, ale rovněž i způsobem propagace, který úpravce zvolil.

Společnost Dartz Motorz totiž zveřejnila sérii snímků mezi nimiž je jeden, který svým pojetím připomíná plakát k hollywoodskému trháku Smrtonosná past: Opět v akci. Dartz Red Russia je zde ovšem poněkud stranou a ústřední postavou je karikatura ruského prezidenta v roli policisty Johna McClane.

Zvolený způsob propagace není s ohledem na současné dění ve světě právě nejšťastnější a extrémní stroj pojmenovaný Red Russia se navíc dokáže stát hvězdou i bez podobných laciných triků.

Stejně jako v loňském roce představené provedení Sahara G-Eopard i letošní Red Russia dostal novou masku chladiče, kterou doplňují nové kryty hlavních světlometů. Vzhled těžkého obrněného vozidla dokresluje masivní přední nárazník spolu s ochrannými rámy na střeše, korbě a zádi. Dvojici maskovacích vzorů použitých na karoserii má na svědomí umělec A. C'machoff, který namaloval baseballové pálky dodávané k vozu.

V interiéru vládne zakázkové kožené čalounění od italské společnosti Luxpel, dodávající kůži pro automobilky Ferrari a Bentley. Podlahové koberce jsou pak údajně vyrobeny ze žraločích kůží. Součástí výbavy může být samostatná klimatizace, pracující i při vypnutém motoru, 3D televize nebo audio systém z dílny Bang & Olufsen.

Red Russia nemá být rozhodně posledním Mercedes-Benzem z dílen Dartz Motorz. Úpravce naopak sám uvádí, že připravuje speciální sérii vylepšení pro modelové řady G, GL, GLK a dokonce i GLA.

Fotogalerie

  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 1
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 2
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 3
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 4
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 5
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 6
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 7
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 8
  • Dartz Red Russia útočí na vosí hnízdo: fotka 9

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.