Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl

Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: titulní fotka Ruský tuner Dartz chtěl před časem čalounit jeden svůj výtvor poněkud krajně netradičně, a to kůží z velrybí předkožky. Ano, čtete správně...

Konkrétně se jednalo o Dartz Prombron Monaco Red Diamond Edition SUV a lidé z Dartzu opravdu oficiálně nabízeli čalounění vyrobené z kůže chránící přibližně 2,5 metru veliký velrybí penis.

Tedy nevím, jestli je to opravdu takové terno (a jak by reagovali vaši cestující, až byste jim to řekli), každopádně bylo od toho upuštěno.

Zvedla se totiž velká vlna kritiky a aktivisté za zvířecí práva z Greenpeace byli opravdu hodně slyšet – zvlášť když mezi nimi poskakovala nepřehlédnutelná Pamela Anderson která má s předkožkami asi velké zkušenosti. Společnost uznala svou chybu, v tiskové zprávě se omlouvá a jak slíbila, přichází s něčím novým. Pořád se to točí kolem pohlavního ústrojí, protože tentokrát jde o „whale skin vinyl“. Umělý materiál inspirovaný právě tou nebohou velrybí předkožkou (mimochodem…ta musí být pořádně velká) je možné použít v exteriéru a „obalit“ si s ním vaši 911.

Mno, myslím že bude každému jasné co jste za týpka (v jakékoliv předkožce na Zemi se totiž ukrývá pouze jedna věc), každopádně pokud o „šatičky“ na vašeho plechového krasavce vážně stojíte, můžete přemýšlet i o variantách malby.

Jo a dobrá zpráva na závěr – Dartz představí na výstavě Top Marques Monaco 2010 přepracovaný model Prombron Monaco Red Diamond Edition, tentokráte bez použití jakékoliv části těla živého tvora. Velrybí chlapci si mohou oddechnout.

Fotogalerie

  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 1
  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 2
  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 3
  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 4
  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 5
  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 6
  • Dartz: velrybí předkožky uchráněny, tuner přešel na vinyl: fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: :D TeeJay 29.03.2010  15:33
velrybia predkozka robertPLUS 27.03.2010  18:18
Re: auto Aleš Jungmann (Auto.cz) 27.03.2010  13:21
auto delph. 27.03.2010  13:12
:D Cyber Fox 27.03.2010  12:30
Vstoupit do diskuse ›