Dacia Duster: komplexní tuning od Elia

Dacia Duster: komplexní tuning od Elia: titulní fotka Chcete dát nejlevnějšímu SUV na trhu více "šťávy"? Teď máte možnost udělat z něj stylový sporťák. ;-)

Německý specialista na úpravy renaultů (a dacií) a nissanů teď zaměřil svou pozornost na (až překvapivě vydařené) SUV Dacia Duster a propůjčil mu atraktivnější vzhled i vytříbenější chování na silnici.

To první zajistí snížený sportovní podvozek, lépe znějící výfuk a úprava motoru, která přidá turbodieselu 1.5 dCi výkon 16 koní a točivý moment 28 Nm. balíček funkčních úprav doplňuje ještě obutí velkých 20" kol do pneumatik 245/35.

No a pak tu máme designovou část věci. Drsňáci mohou sáhnout po speciální edici Darkster, která obléká celou karoserii do matné fólie a doplňuje i o chrom na klikách, zrcátkách, masce chladiče, prahových lištách a rámu předního nárazníku.

Více radosti ze života pak dává paket Color Concept, jenž kombinuje matně oranžovou fólii, zkombinovanou s lesklým černým lakem všude tam, kde byl u darksteru chrom a přidává i střechu a pruh na kapotu ve stejné barvě.

Fotogalerie

  • Dacia Duster: komplexní tuning od Elia: fotka 1
  • Dacia Duster: komplexní tuning od Elia: fotka 2
  • Dacia Duster: komplexní tuning od Elia: fotka 3
  • Dacia Duster: komplexní tuning od Elia: fotka 4
  • Dacia Duster: komplexní tuning od Elia: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hmmmm Lioooo 02.08.2012  13:43
* * 01.08.2012  11:21
Vstoupit do diskuse ›