Corvette Grand Sport: první cena v loterii

Corvette Grand Sport: první cena v loterii: titulní fotka National Corvette Museum slaví své 15. výročí založení ve velkém stylu a součastí oslav je i loterie, jejíž výherce si domů odveze novou Corvettu Grand Sport ve speciálním barevném provedení.

Corvette Grand Sport je novinkou pro modelový rok 2010 v nabídce verzí sportovního Chevroletu. Vychází sice ze základního provedení, ale na první pohled se zřetelně odlišuje díky vybouleným blatníkům ve stylu verze Z06, specifickým výdechům za předními koly a novému designu litých kol.

K pohonu Corvette Grand Sport slouží atmosférický vidlicový osmiválec LS3 o objemu 6,2 litru.Tento motor poskytuje výkon 436 koní (321 kW) a točivý moment 575 Nm. I díky manuální šestistupňové převodovce zvládne tato Corvetta zrychlení z 0 na 96 km/h jen za 3,8 s.

Speciální vydání pro loterii National Corvette Museum se vyznačuje bílým lakem karoserie s černými a červenými pruhy. K zvýšení sběratelské exkluzivity tohoto vozu má přispět i logo NCM na B-sloupku, chromovaná kola, zatmavené hlavní světlomety a zadní spoiler z Corvette ZR1. V interiéru je dvoubarevné kožené čalounění a navigační systém s dotykovou obrazovkou.

National Corvette Museum vydá pro svou loterii pouze 2009 losů a cena jednoho je stanovena na 150 amerických dolarů ( zhruba 2.800,– Kč). Losování proběhne 6. září. Druhá cena je 10.000 amerických dolarů a třetí cena je 5.000 amerických dolarů.

Fotogalerie

  • Corvette Grand Sport: první cena v loterii: fotka 1
  • Corvette Grand Sport: první cena v loterii: fotka 2
  • Corvette Grand Sport: první cena v loterii: fotka 3
  • Corvette Grand Sport: první cena v loterii: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hmm %DOUBLE M 02.08.2009  11:56
Vstoupit do diskuse ›