Diskuse: Corvette C6 - spokojené stáří zaručeno

zpět na článek
 • Dennis Hulme

  A šikana pokračuje

  25.12.08 13:44 Reagovat

  Není to tak dávno co tehdy stínový ministr vnitra Langer kritizoval bývalého ministra vnitra Grosse, mimo jiné i za monstrózní policejní akce typu kryštof, které nepřinesli žádné snížení nehodovosti jen šikanovali občany. Není tomu ani tak dávno co tehdy stínový ministr dopravy Řebíček kritizoval silniční zákon, sliboval jeho změnu a posun od persekuce k prevenci. Sotva se však tito pánové stali majiteli ministerských židlí najednou jim persekuce a šikana občanů nevadí. Řebíček se v televizi vysmál změně silničního zákona, i když to bylo předvolebním slibem ODS, naopak zde persekuci ještě posílil. Langer s chutí pořádá hony na řidiče samozřejmě ty slušné, protože vše předem avizuje. Hordy mladých policistů královsky placení ze státních peněz – viz renty zaplaví ulice a šikanují jednoho řidiče za druhým, aniž by tito spáchali jakýkoli přestupek. Např. ve Velké Británii nesmí policista zastavit řidiče pokud tento nespáchá dopravní přestupek. Samozřejmě, že v těchto obdobích razantně vzroste kriminalita protože policisté memohou chytat zloděje, když jsou všichni na ulicích. To Langrovi zjevně nevadí. Přístup policistů přivolaných např. ke krádeži je často zcela šokující. Např. při zjevném způsobení škody několik desítek tisíc se policista snaží občanovi vnutit výši škody 4000 tedy přestupek a policista v tom případě nemusí nic dělat. Vůbec nejsou snímány otisky, policisté se vždy na něco vymluví např. na vlhkost. V pracovní době se policisté zašívají např. v lesoparku kolem Hostivařské přehrady, kde spí v autech. Nová auta byla za neuvěřitelné finanční prostředky pořízena jen proto, aby se v nich mladí policisté proháněli po městech rychlostí hodně nad 100km/h. Katastrofální stav České policie tedy přetrvává. Ministr vnitra Langer a dopravy Řebíček by měli zvážit setrvání ve svých funkcích.

 • oIoo

  Re: nevadi

  20.10.08 18:59 Reagovat

  no ono se hlavně ani komunita fanoušků nedokáže shodnout co by jako C7 chtěli. Mluvilo se i o motoru uprostřed, některé rendery vypadaly skvěle, některé děsivě.
  Co se týče interiéru, jediné co bych změnil je volant, který je moc veliký (a dávají ho i do lowcost Malibu) no a panel klimatizace a rádia. Jinak je vše jak má být, teda aspoň v m.r.2008

 • %Koenigsegg <3

  nevadi

  20.10.08 16:58 Reagovat

  C6 je uzasne auto, tak mi to ani moc nevadi. Na C7 se samozrejme tesim, treba se jim povede jeste neco krasnejsiho nez je stavajici C6 :-) ikdyz to dost pochybuju... ale stejne jsem pochyboval kdyz se stara a slate uzasna C5 nahrazovala C6kou, a i kdyz jsem si myslel ze to amici zmrsi tak me velmi mile prekvapili a postavili jedno z nejkrasnejsich aut planety. A jestli se jim povede ten facelift tak ani nebude duvod menit :-) jedine co bych zmenil je interier, ten amici stale neumi ;-\

 • Scuderius

  proč?

  20.10.08 16:38 Reagovat

  Ukažte mi někoho, komu se C6 nelíbí!

 • thomasos

  a naco?!

  20.10.08 16:20 Reagovat

  naco sa tesit na C7 ktora bude mat sestvalce twinturbo?! ...toto je posledna poctiva corvette a s charizmatickym V8 ...mohli by ju aj 20 rokov vyrabat :-)

 • Vajtus

  stáří?

  20.10.08 15:00 Reagovat

  ...některá auta nestárnou ;-) ...

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20340 | Zobrazit seznam všech anket