Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář

Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář: titulní fotka Nechcete si trochu vylepšit vzhled vašeho sněžného muže?

Úpravy od společnosti Cobra sice na první pohled vypadají docela drsně, podle výrobce se však nemusíte bát ani střetu s chodcem. Tedy přesněji řečeno, chodec se bát nemusí, protože nerezový rám z trubky o průměru 60 milimetrů je upevněn v souladu s evropským nařízením 2009/78, týkajícím se bezpečnosti chodců. I tak bych však pružnost pryžových závěsů na vlastní kůže opravdu zkoušet nechtěl.

Pokud je na vás rám až příliš kolotočářský, můžete si objednat spodní ocelovou ochrannou lištu. S ní Yeti nejenže vypadá docela dobře, ale měla by být opravdu funkční a ochránit spodek auta.

Podobně drsně vypadají i ocelové nášlapné lišty, vyrobené z trubek o průměru 80 milimetrů. Nejsem si úplně jistý jejich potřebností (přeci jen světlá výška 180 mm není zase nic tak světoborného), navíc často jsou lišty spíš na škodu, protože si o ně umažete nohavice.

Aby byl váš Yeti blýskavý ze všech stran, můžete si poctivou ocelí vylepšit i zadní nárazník. Konkrétně jde o „kulatinu“ o průměru 42 milimetrů, která by měla pomoci s ochranou při menších ťukancích.

Fotogalerie

  • Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář: fotka 1
  • Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář: fotka 2
  • Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář: fotka 3
  • Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář: fotka 4
  • Škoda Yeti by Cobra: Malý ocelář: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.