Cobra C-Crosser: chrom-paket pro francouzské SUV

Cobra C-Crosser: chrom-paket pro francouzské SUV: titulní fotka Ladičská firma Cobra Technology & Lifestyle připravila pro Citroën C-Crosser několik karosářských doplňků z chromu.

Citroën C-Crosser vznikl jako třetí do party. S původním konceptem přišlo na scénu Mitsubishi s modelem Outlander, ale kvůli maximalizaci snížení nákladů podepsalo spolupráci na vývoji vozu s francouzským koncernem PSA. Tak se na scéně objevují Peugeot 4007 a Citroën C-Crosser, ale na první pohled (i ty další) je všem jasné, že trio Outlander – 4007 – Crosser, jsou jedna rodina, vozy sobě podobné, jako trojvaječná trojčata.

Ladičská firma Cobra Technology & Lifestyle se rozhodla doplnit nový C-Crosser o několik karosářských doplňků z chromu. Přední část vozu si můžete vybavit masivním trubkovým nárazníkem, kde průměr trubek činí 60 mm, a krytem spodní části motorového prostoru. Obdobný motiv se objevuje i na nadstavcích bočních prahů, chrom je i na nové koncovce výfukového systému a na listě pátých dveří. Kompletní chrom-paket stojí necelé 2 000 eur (cca 56 tis. Kč). SUV můžete dále doplnit 16–17palcovými koly s vícedílnými disky z lehkých slitin. Ty největší ráfky jsou obuty do pneumatik o rozměrech 245/55 R17.

Fotogalerie

  • Cobra C-Crosser: chrom-paket pro francouzské SUV: fotka 1
  • Cobra C-Crosser: chrom-paket pro francouzské SUV: fotka 2
  • Cobra C-Crosser: chrom-paket pro francouzské SUV: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.