Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo

Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: titulní fotka Na sportovní Aveo RS si musíme ještě počkat, zatím tu máme jen jednu lehčí "optiku".

Studie Aveo RS představuje Chevrolet, jenž by se nám opravdu líbil. Představil se vloni na autosalonu v Detroitu a zaujal nás nejen pěkným designem, ale i přítomností schopného motoru pod kapotou – přeplňované benzinové čtrnáctistovky s výkonem 140 k a točákem 200 Nm. Prostě to vypadalo, že se nám bude do půl roku prohánět po silnicích.

Jenže porod je zřejmě komplikovanější, než se zprvu zdálo. O rok později v Detroitu debutovala jeho evoluce Z-Spec, která ovšem kromě divokých barev nepřinesla nic nového a nyní se nám představuje paket Z-Spec pro běžné modely, ale sportovní varianta stále nikde. A to ani v Americe, natož pak u nás v Evropě.

Pojďme se tedy zatím alespoň podívat, co paket Z-Spec, jenž bude mít tento týden premiéru na autosalonu v New Yorku, zahrnuje. Hatchback disponuje nástavci obou nárazníků a prahů, koncovku výfuku, zpětná zrcátka v kontrastní barvě, střešní spoiler a zvýrazněný rámeček masky chladiče. A pochopitelně dnes tak módní polepy…

A málem bychom zapomněli na speciální nabídku 16" a 17" kol se specifickým designem a barevnými kombinacemi. A aby toho nebylo „málo“, aveo se může chlubit hliníkovými pedály a prahovými lištami. Začínám mít obavy, že si to Chevy s verzí RS nakonec rozmyslel… $6$

Fotogalerie

  • Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: fotka 1
  • Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: fotka 2
  • Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: fotka 3
  • Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: fotka 4
  • Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: fotka 5
  • Chevrolet Sonic Z-Spec: tovární sportovní doplňky pro Aveo: fotka 6


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
RS!!! laufeček 18.04.2011  10:50
Vstoupit do diskuse ›