Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato

Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: titulní fotka Kalifornská společnost Forgiato má na svém kontě řadu více či méně šílených kreací a zařadit mezi ně můžeme i tento zářivě bílý Chevrolet Silverado.

V případě úprav velkých amerických pick-upů se většinou očekává, že dojde na zvýšení světlé výšky, nové odolnější nápravy, kola beadlock a nezbytnou sadu ochranných rámů, aby se mohlo vyrazit do pořádně drsného terénu.

Najdou se ovšem i výjimky, které se vydají opačným směrem. Ukázkovým příkladem může být tento Chevrolet Silverado HD. Ten doslova udeří do očí svým zářivě bílým lakem, ještě zvyšujícím mohutnost jeho rozměrů.

Vedle laku karoserie ovšem zaujme i její extrémní přiblížení k asfaltu. Silverado doslova tahá břicho po zemi a o nějakém výletu mimo zpevněné vozovky nemůže být ani řeč.

Hlavní pozornost ovšem přitahují kola. Ta pocházejí z produkce společnosti Forgiato a jedná se o disky Indurire ze série Duro.

Tato kola jsou navržena přímo pro použití na velkých pick-upech, čemuž odpovídají i jejich rozměry. Forgiato tyto disky nabízí ve velikostech 24 a 26 palců, přičemž Silverado stojí na těch větších.

Vedle svého designu kola Indurire na bílém Chevroletu zaujmou i kryty matic ve tvaru hrotů a za pozornost stojí i skutečnost, že na zadní nápravě byla zachována dvojmontáž stejně jako u sériového provedení Silverada HD.

Fotogalerie

  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 1
  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 2
  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 3
  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 4
  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 5
  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 6
  • Chevrolet Silverado: Bílá velryba na šílených kolech Forgiato: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.