Chevrolet Cruze WTCC: Bye bye, Lacetti

Chevrolet Cruze WTCC: Bye bye, Lacetti: titulní fotka Dny závodních Chevroletů Lacetti ve WTCC jsou pomalu sečteny, tým bude již napřesrok závodit se sedanem odvozeným od novinky Cruze.

Chevrolet Cruze je nový sedan nižší střední třídy, jenž nahradí příští rok v nabídce korejskoamerické značky čtyřdveřový typ Lacetti, s nímž Chevy závodí ve WTCC.

Současně s uvedením cruze na evropský trh začne s tímto vozem, jenž by neměl mít se současným lacetti společného vůbec nic (na Chevrolet nevídaná věc) a vycházet bude spíš z další generace Opelu Astra, závodit i tovární tým ve WTCC. Automobilka nám nyní poskytla jeho první snímky (ano, tyhle hrozné fotky jsou fakt oficiální prezentace). Vypadá opravdu dobře – trochu americky a rozhodně drsně a nebezpečně. Navíc, pokud mu to pojede stejně dobře jako tomu současnému, máme se opět na co těšit.

Chevrolet zatím k novince neposkytl žádné bližší informace, ale vzhledem k tomu, že jsou pravidla pro WTCC poměrně pevně dána, takže váha bude na 1140 kg, výkon atmosférického dvoulitru se bude pohybovat někde kolem 270 koní a délka vozu se ustálí někde za hranicí 4,6 m.

Fotogalerie

  • Chevrolet Cruze WTCC: Bye bye, Lacetti: fotka 1
  • Chevrolet Cruze WTCC: Bye bye, Lacetti: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Cruze %Well 14.10.2008  22:54
Vstoupit do diskuse ›