Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku

Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: titulní fotka General Motors na dubnovém autosalonu v New Yorku představí Chevrolet Cruze v úsporném provedení Eco a vedle něj i paket RS, který nás na Autofunu samozřejmě zajímá mnohem víc.

Chevrolet nabídne sedan Cruze na severoamerickém trhu od modelového roku 2011 ve třech stupních výbavy, které nesou označení LS, LT a LTZ. Paket RS bude k dispozici pro výbavy LT a LTZ, které budou standardně spojeny s motorem 1,4 Turbo Ecotec.

Přeplňovaná čtrnáctistovka nabídne výkon 140 koní (103 kW) při 6500 min-1 a maximální točivý moment 200 Nm od 1800 min-1. K dispozici bude s šestistupňovou manuální nebo automatickou převodovkou, s níž bude sloužit i k pohonu Cruze Eco.

Chevrolet Cruze RS se od ostatních verzí neodliší vyšším výkonem nebo sportovně nastaveným podvozkem, ale jen upraveným designem. Pro karoserii je připraven agresivněji tvarovaný přední nárazník, nástavce prahů, spoiler na víko zavazadlového prostoru a nový zadní nárazník.

V předním nárazníku jsou nové mřížky spodních vstupů vzduchu a součástí paketu RS jsou i světla do mlhy. Pro interiér jsou připraveny chromované rámečky přístrojů.

Paket RS má podle tiskových materiálů automobilky uspokojit především zákazníky toužící po individualizaci svého Cruze továrními díly.

Fotogalerie

  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 1
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 2
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 3
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 4
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 5
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 6
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 7
  • Chevrolet Cruze RS: Sportovní paket pro Severní Ameriku: fotka 8


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
RS Tano 29.03.2010  20:31
Vstoupit do diskuse ›