Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní

Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: titulní fotka Na autosalonu v Lipsku představil dvorní úpravce Opelu a evropských Chevroletů, společnost Irmscher, nové provedení modelu Cruze, které bude nabízeno prostřednictvím oficiálních dealerů Chevroletu v Německu.

Čtyřdveřový sedan Cruze představuje novou generaci modelů značky Chevrolet, které nijak nepřipomínají korejskou značku Daewoo. V provedení Cruze Irmscher Edition má navíc představovat atraktivní sportovně laděný rodinný automobil s výkonným turbodieselem pod kapotou.

Poznávacích znamení na Chevroletu od společnosti Irmscher není mnoho. Na karoserii je nový jen spoiler na víku zavazadlového prostoru. Dalšími na první pohled identifikovatelnými novinkami jsou 18palcová kola a sportovní koncovka výfuku. Pouze po otevření dveří je vidět hliníkové chrániče prahů se jménem Irmscher.

Pod kapotou Cruze Irmscher Edition má své místo turbodiesel 2,0 VCDi, jehož výkon je zvýšen ze 150 koní (110 kW) na 186 koní (137 kW). Hodnota točivého momentu 320 Nm při 2000 min-1 vzroste na 466 Nm při 2300 min-1. Pro podvozek jsou připraveny sportovní pružiny snižující světlou výšku o 25 mm.

Chevrolet Cruze Irmscher Edition má akcelerovat z 0 na 100 km/h za 8,0 s, zatímco Cruze se standardním motorem 2,0 VCDi zvládne stejnou disciplínu za 9,9 s.

TIP: Autosalon Lipsko: velká fotogalerie sporťáků a tuningu

Fotogalerie

  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 1
  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 2
  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 3
  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 4
  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 5
  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 6
  • Chevrolet Cruze Irmscher Edition: 186 naftových koní: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.