Chevrolet Cruze CS pouze pro Velkou Británii

Chevrolet Cruze CS pouze pro Velkou Británii: titulní fotka Po sportovně laděném paketu RS určeném pouze pro severoamerický trh, je zde další přiostření vzhledu pro úspěšný sedan. Tentokrát budou uspokojení zájemci o sportovnější výraz Chevroletu Cruze ve Velké Británii.

Severoamerický Chevrolet Cruze RS se od ostatních verzí tohoto čtyřdveřového sedanu liší pouze díky kosmetickým úpravám svého vzhledu. Nejinak je tomu i u nového paketu CS. Ten vznikl speciálně pro britský trh a je inspirován závodními vozy týmu Silverline Chevrolet British Touring Car, které se účastní ostrovního mistrovství cestovních vozů.

Paket s označením CS je použitelný pro kteroukoliv motorizaci a stupeň výbavy Chevroletu Cruze. Jeho hlavní části představují nová 18palcová litá kola v bílé barvě, snížení světlé výšky prostřednictvím úprav odpružení, spoiler na víku zavazadlového prostoru a nálepky i výšivky s logem CS na karoserii i v interiéru.

Nový paket pro Cruze bude u britských prodejců značky Chevrolet k dispozici od poloviny července a jeho cena je stanovena na 1.595 britských liber (zhruba 50.000,– Kč).

Fotogalerie

  • Chevrolet Cruze CS pouze pro Velkou Británii: fotka 1
  • Chevrolet Cruze CS pouze pro Velkou Británii: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.