Chevrolet Corvette Competition Sport: trocha závodního stylu

Chevrolet Corvette Competition Sport: trocha závodního stylu: titulní fotka Chevrolet Corvette v letošním roce nečekají žádné divoké změny a bude se pouze lehce ladit forma pomocí speciálních sérií, aby se nezapomnělo na pravého amerického sportovce.

Pod jménem Chevrolet Corvette Competition Sport se neukrývá žádné zvyšování výkonu nebo úpravy podvozku, ale sada kosmetických doplňků pro Corvette Coupe a Z06. Což znamená, že pohon mají stále na starosti atmosférické zážehové osmiválce s o objemu 6,2 nebo 7,0 litru s výkonem 437 koní (321 kW), resp. 512 koní (377 kW).

Paket Competition Sport obsahuje pruhy na přední i zadní kapotě a střeše v šedé barvě s názvem Competition Gray a v této barvě je i zatmavení hlavních světlometů a litá kola. Na dveřích je místo pro číslo, vycházející z výrobního čísla vozu. Na B-sloupku, opěrkách hlav a středové loketní opěrce je logo CSR. Interiér je vyveden v barvě ebenu s prošíváním nití v titanové barvě. Posledními úpravami jsou závodní pedály Corvette a speciální kryt motoru.

Fotogalerie

  • Chevrolet Corvette Competition Sport: trocha závodního stylu: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Tovární tuzing oIoo 21.01.2009  19:03
Vstoupit do diskuse ›