Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska

Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: titulní fotka Jeepem Grand Cherokee to v Bulharsku teprve začalo. Nyní přišlo na řadu Camaro. Schválně jestli uhodnete, jaký kontinent to asi u balkánského úpravce hraje prim...

Tuning Jeepu Grand Cherokee v podání firmy Vilner rozhodně nebyl špatně odvedenou prací, dá se tedy předpokládat, že ani v pořadí druhá kreace nebude žádná veteš. Tím spíše, když v tom jsou osobní sympatie a zájmy.

Abych byl úplně upřímný, tahle úprava vůbec není určená vám, mně, ani bulharské zlaté mládeži. Jde o úpravu, kterou si ve své firmě nechal udělat na své auto přímo její majitel Atanas Vilner. Ale když se vám bude líbit, nemá problém připravit pro vás něco v podobném duchu.

Nasko se do Chevroletu Camaro zamiloval už když se světu ukázal před lety jako prototyp a tak není divu, že jakmile to bylo možné, dovezl si z Ameriky jeden kousek ve stříbrné. Šlo o jedno z prvních camar v Evropě a první v Bulharsku. Jenže jako asi každý Evropan, jenž usedne do interiéru amerického auta, dospěl k názoru, že zatímco zvenku vcelku dobré, uvnitř by to ještě chtělo trochu péče.

A tak vznikla takhle čistě optická úprava interiéru kupé se 312koňovým šestiválcem a manuální převodovkou, jenž zvládne stovku za 6,1 s. Zvolena byla šedohnědá barevná kombinace, vytvořená z nappa kůže a nubuku. Očalouněno bylo prakticky vše, co očalounit šlo, tedy včetně ohavných plastů na palubní desce, dveřích a středovém tunelu. Působivá jsou však zejména sedadla, čalouněná ve stylu prvního camara ze šedesátých let. A co není v kůži to je (v rámci možností) z chromu.

Celou úpravu (ne)nápadně doplňují oranžově lakované třmeny posílených brzd s osmi pístky na předních kolech a stejný barva se podívala i na loga automobilky.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 1
  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 2
  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 3
  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 4
  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 5
  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 6
  • Chevrolet Camaro od Vilnera: druhý pozdrav z Bulharska: fotka 7


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.