Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého

Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého: titulní fotka Do kin se chystá třetí díl bijáku Transformers, takže u GM nastal čas toho náležitě marketingově využít. Chcete také svého Bumblebeeho?

Jak už víte z našeho článku Transformers 3 – Dark of the Moon: třetí díl se představuje, do kin se chystá třetí pokračování akční autorobopohádky (bohužel už bez jednoho z hlavních taháků v podobě Megan Fox v tílku) a tak se General Motors chystá ukázat, kdo že je jedním z hlavních partnerů filmu.

Od července bude na americkém trhu k mání vůz Camaro Transformers Special Edition, vyvedený barevně tak, aby připomínal postavu autobota Bumblebee, tedy se žlutým lakem, černými pruhy a dvacetipalcovými černými koly, obutými do letních UHP pneumatik a vybavených logem autobotů na krytech šroubů.

Nebude chybět ani pro tuto postavu charakteristické křídlo na víku kufru. A nejlepší na tom je, že si ho může pořídit prakticky každý, nabízet se totiž bude formou příplatkového paketu ve výši 3000 dolarů. Objednávky se určitě jen pohrnou už od července, kdy se otevřou pořadníky, k dodání budou vozy od září.

GM věří, že tato série přiláká k camaru mladší kupce. Od kolika se v Americe smí řídit auto? Od deseti? $1$

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého: fotka 1
  • Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého: fotka 2
  • Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého: fotka 3
  • Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého: fotka 4
  • Chevrolet Camaro Transformers Special Edition: Bumblebee pro každého: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
... faltaIX 02.07.2011  12:47
Vstoupit do diskuse ›