Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem

Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem: titulní fotka Na loňské SEMA show představil Chevrolet pětici konceptů odvozených od Camara a nyní se jeden z nich stal inspirací pro omezenou sérii, která má přilákat zákazníky především svým barevným provedením.

Chevrolet Camaro Synergy Concept představený na SEMA show byl vybaven řadou karosářských doplňků, 21palcovými koly a jeho karoserie měla nepřehlédnutelnou zelenou barvu nazvanou Synergy Green.

Právě lak loňského konceptu je poznávacím znamením nového Camara Synergy Special Edition, které je založeno na verzi 1LT. K pohonu tohoto modelu slouží vidlicový šestiválec o objemu 3,6 litru s výkonem 304 koní (224 kW) a točivým momentem 370 Nm. S tímto motorem může spolupracovat šestistupňová manuální nebo automatická převodovka.

Kromě nepřehlédnutelného zeleného laku dostalo Camaro dva podélné pruhy v šedé barvě s názvem Cyber Grey na kapotu motoru a víko zavazadlového prostoru. K dalším úpravám exteriéru patří standardně montovaný zadní spoiler a 19palcová litá kola s pneumatikami o rozměrech 245/50 R19.

Na loňský koncept odkazuje i interiér, v němž je použito černé čalounění s názvem Jet Black, které doplňuje část obložení dveří a palubní desky v barvě Synergy Green. Součástí standardní výbavy tohoto modelu je mimo jiné rozhranní Bluetooth, port pro USB a MP3 přehrávač.

Chevrolet chce s tímto Camarem navázat na populární speciální vydání první generace z let 1967 až 1969, jejichž laky nesly jména jako např. Hugger Orange, Daytona Yellow nebo Rallye Green.

Camaro Synergy Special Edition vzniknout v početně omezené sérii, jejíž výroba bude probíhat pouze v letošním roce od února do května. Základní cena je stanovena na 26.790 amerických dolarů (zhruba 490.000,– Kč).

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem: fotka 1
  • Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem: fotka 2
  • Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem: fotka 3
  • Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem: fotka 4
  • Chevrolet Camaro Synergy Special Edition: inspirováno konceptem: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.