Chevrolet Camaro SS od RCR Street Performance Group pro Pennzoil

Chevrolet Camaro SS od RCR Street Performance Group pro Pennzoil: titulní fotka Chevrolet Camaro SS upravený u RCR Street Performace Group je jednou z hlavních cen v loterii, kterou pořádá Pennzoil v rámci reklamní kampaně na své nové produkty.

Chevrolet Camaro SS od RCR Street Performace Group je vedle víkendového VIP výletu na říjnový závod NASCAR Bank of America 500 jednou z hlavních cen v loterii, kterou vyhlásila společnost Pennzoil v rámci propagace své nové řady produktů.

Stříbrné kupé je prvním vozem upraveným u RCR Street Performace Group, která je nově založenou divizí Richard Childress Racing, úspěšné závodního týmu s čtyřicetiletou tradicí, jehož vozy pro NASCAR sponzoruje Shell-Pennzoil od roku 2007.

Vítěz loterie se může těšit na Camaro SS s upravenou technikou, exteriérem i interiérem. V případě 6,2litrového osmiválce se standardním výkonem 426 koní (313 kW) je použito nové sání, ostré vačkové hřídele a sportovní výfukový systém z nerezové oceli. Hlavní změnou je použití kompresoru Magnusson, ale tiskové materiály bohužel neuvádí výkon takto upraveného osmiválce.

Podvozek Camara je vybaven novými stavitelnými tlumiči a standardní brzdový systém nahradila sada značky Wilwood s šestipístkovými třmeny. Kontakt s asfaltem mají na starosti 22palcová kola obutá do pneumatik o rozměrech 295/30 ZR22 vpředu a 265/35 ZR22.

Karoserie Chevroletu dostala pod přední nárazník stavitelný karbonový spoiler a z uhlíkových vláken jsou vyrobeny i nástavce prahů, zadní spoiler, difuzor a prostřední část kapoty motoru. K úpravám exteriéru patří i nová maska chladiče a stříbrný lak s pruhy na bocích. V interiéru je nové čalounění sedadel, palubní desky a výplní dveří kombinující žlutou a černou kůži.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro SS od RCR Street Performance Group pro Pennzoil: fotka 1
  • Chevrolet Camaro SS od RCR Street Performance Group pro Pennzoil: fotka 2
  • Chevrolet Camaro SS od RCR Street Performance Group pro Pennzoil: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.