Chevrolet Camaro SS od aLL STaR Performance pro SEMA Show

Chevrolet Camaro SS od aLL STaR Performance pro SEMA Show: titulní fotka Společnost aLL STaR Performance oznamuje svou spolupráci s koncernem General Motors a zlehka poodhaluje Camaro SS, které připravuje pro letošní SEMA Show.

Chevrolet Camaro SS od aLL STaR Performance je prozatím ukryt pod plachtou a odhalena je jen malá část přídě. Ta naznačuje, že se můžeme těšit na Camaro s body kitem stojící na 22palcových kolech Forgestar, jehož karoserie nese zakázkový lak od společnosti DuPont.

Vedle úprav mírně odhalených na první fotografii si kalifornská firma, kterou vede Gene Marcel připravila pro Camaro SS v provedení pro modelový rok 2011 řadu dalších úprav.

Mezi ty hlavní patří montáž kompresoru Lysholm na vidlicový osmiválec o objemu 6,2 litru, nový výfukový systém MagnaFlow, sportovní podvozek se stavitelnou světlou výškou od společnosti Air Lift nebo výkonný brzdový systém Baer.

Camaro připravené kalifornskou firmou pro letošní SEMA Show, která se pořádá tradičně od 2. do 5. listopadu v Las Vegas, má demonstrovat široké možnosti úprav.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro SS od aLL STaR Performance pro SEMA Show: fotka 1
  • Chevrolet Camaro SS od aLL STaR Performance pro SEMA Show: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
... 426kahemi 09.08.2010  17:23
Vstoupit do diskuse ›