Chevrolet Camaro míří do seriálu Grand-Am KONI Challenge

Chevrolet Camaro míří do seriálu Grand-Am KONI Challenge: titulní fotka Momentum Race Group připravuje dva Chevrolety Camaro pro účast v závodech Grand-Am KONI Challenge, kde se postaví především věčnému rivalovi od Fordu.

Závodní tým Momentum Race Group ve spolupráci se společností Riley Technologies připravuje pro účast v seriálu okruhových závodů Grand-Am KONI CHallenge dvojici Chevroletů Camaro.

Prozatím nejsou k dispozici žádné technické specifikace závodního Camara a tým Momentum Race Group představil jen jeho budoucí podobu a jezdce. Za volanty dvou závodních vozů usednou Robb Holland a Jeff Altenburg.

Závodní Camara zamíří do třídy GS (Grand Sport), která je určena pro sportovní automobily s šesti nebo osmiválcovými motory a pohonem zadních kol. V letošním roce jsou hlavními hvězdami vozy BMW M3 a Ford Mustang FR500 C, jimž sekundují Porsche 911 GT3 a Dodge Challenger.

Poprvé chce Momentum Race Group nové vozy nasadit ještě před koncem letošní sezóny v říjnu a naplno se pustí do boje s konkurencí v roce 2010.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro míří do seriálu Grand-Am KONI Challenge: fotka 1
  • Chevrolet Camaro míří do seriálu Grand-Am KONI Challenge: fotka 2
  • Chevrolet Camaro míří do seriálu Grand-Am KONI Challenge: fotka 3
  • Chevrolet Camaro míří do seriálu Grand-Am KONI Challenge: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Camaro mmarco 11.08.2009  15:48
Vstoupit do diskuse ›