Chevrolet Camaro jako stolní počítač

Chevrolet Camaro jako stolní počítač: titulní fotka Chevrolet má ve své nabídce doplňků specialitu pro milovníky Camara. Pokud jim nestačí klasický model mohou si na stůl postavit své oblíbené kupé jako počítač, který nadělá rozhodně víc parády než klasická krabice.

Kombinace modelu s počítačem není žádnou převratnou novinkou i na autofunu jsme o ní několikrát psali a za všechny si můžeme připomenout Dodge Charger SRT-8. Nyní je zde ovšem novinka v podobě nového Camara, kterou si můžete objednat přímo z nabídkového katalogu doplňků značky Chevrolet.

Počítač obsahuje procesor Intel® Atom™ N330 Dual Core, grafickou kartu NVIDIA®, hardisk s kapacitou 500GB nebo 250GB, 8GB nebo 4GB 800Mhz RAM, DVD mechaniku, WiFi a operační systém Windows 7™ Home Premium. Samozřejmostí jsou porty 2× USB, HDMI, DVI, SVGA, Audio 7.1, port pro mikrofon a 10/100/1000 Ethernet port.

Zájemci o toto Camaro mohou vybírat z osmi barev karoserie. Celkové rozměry modelu, v jehož útrobách je ukryt počítač, jsou 508 mm na délku, 209,5 mm na šířku a 158,7 mm na výšku. Cena je stanovena na 1.239,99 amerických dolarů (zhruba 23.500,– Kč). Kromě počítače je v nabídce i myš se vzhledem Camara, jejíž cena je 44,95 amerických dolarů (přibližně 850,– Kč).

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro jako stolní počítač: fotka 1
  • Chevrolet Camaro jako stolní počítač: fotka 2
  • Chevrolet Camaro jako stolní počítač: fotka 3
  • Chevrolet Camaro jako stolní počítač: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.