Chevrolet Camaro Convertible konečně oficiálně odhalen

Chevrolet Camaro Convertible konečně oficiálně odhalen: titulní fotka Kabriolet na bázi Chevroletu Camaro už pro nás není dlouho neznámá věc. A to i přesto, že oficiální snímky byly zveřejněny teprve včera.

Autosalon v Los Angeles se blíží a tak Chevrolet konečně představil první set oficiálních snímků sériové verze modelu Camaro Convertible. Tyhle fotky ale už dneska určitě nikoho nepřekvapí.

Chevy ukázal finální podobu kabrioletu Camaro totiž už začátkem října, a to prostřednictvím speciální edice pro luxusní katalog Neiman Marcus, která se od normálních verzí liší jen v detailech a barvě karoserie. Následně odhalil (i když jde pouze o počítačovou retuš) svou nadupanou HPE700 také úpravce Hennessey. No a nyní tu tedy máme první skutečně oficiální fotografie vozu Camaro Convertible přesně v tom stavu, v němž si ho bude moci kdokoli z nás v březnu příštího roku pořídit. Pozitivní je také to, že nám chevy poprvé zapuzoval i s nataženou střechou – a nevypadá vůbec marně.

V nabídce bude se základním V6 o výkonu 317 koní (233 kW) a s vidlicovým osmiválcem LS3 se 432 koňskými silami (318 kW) ve verzi SS. Základní cena se bude pohybovat někde kolem 30 000 dolarů.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro Convertible konečně oficiálně odhalen: fotka 1
  • Chevrolet Camaro Convertible konečně oficiálně odhalen: fotka 2
  • Chevrolet Camaro Convertible konečně oficiálně odhalen: fotka 3
  • Chevrolet Camaro Convertible konečně oficiálně odhalen: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.