Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus

Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus: titulní fotka Do vánočního katalogu luxusního zboží sítě Neiman Marcus míří ve speciální verzi zbrusu nový kabriolet Camaro.

Stát se součástí tradičního vánočního katalogu americké sítě luxusního zboží Neiman Marcus je pro každou značku určitě pocta, třeba vloni (a dva roky před tím) se tam objevil Jaguar XJL.

Letos dostal šanci Chevrolet Camaro SS Convertible, což je samo o sobě rozhodně úspěchem, nicméně pro nás je to zajímavé dvojnásob, protože jde vlastně o první oficiální set snímků nového kabrioletu, jenž se podle očekávání designově opravdu vydařil.

Vůz je vybaven motorem V8 6.2 o výkonu 432 k (318 kW) a točivém momentu 569 Nm, v případě verze s automatem jsou parametry sníženy na 406 k a 556 Nm.

Speciální edice Neiman Marcus bude stát 75 000 dolarů, což je o strašidelných 45 tisíc více, než stojí běžná základní verze a za tuto sumu dostanou boháči unikátní barvu Deep Bordeaux, matně stříbrné sloupky čelního skla, 21palcová kola, obutá do pneumatik Pirelli P-Zero. Kožené čalounění v kabině je vyvedeno v černohnědé kombinaci a o ozvučení se stará 245wattové audio od Boston Acoustic.

Výhodou (nebo je to možná nevýhoda) vánočního katalogu je, že jeho platnost nekončí o Vánocích, objednávky na camaro budou uspokojovány až na jaře příštího roku. Vyrobeno bude jen sto kusů těchto aut.

Fotogalerie

  • Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus: fotka 1
  • Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus: fotka 2
  • Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus: fotka 3
  • Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus: fotka 4
  • Chevrolet Camaro Convertible míří do katalogu Neiman Marcus: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.